Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismama fürdőruhából, tankinib...

Kismama fürdőruhából, tankiniből milyen méretet nézzek magamnak? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

például ez tetszik, de itt csak nagy méret van

[link]


nem tudom sajnos,hogyan számoljam ki a saját méretemet?


amúgy 164 cm magas vagyok és most kb. 54 kg. És nyáron leszek 5 hónapos állapotos, és lesz hasikám is.


Egyébként az ilyenekben lehet fürden is, vagy csak napozni. (bocsi a buta kérdésért)



2013. ápr. 30. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

persze hogy lehet fürdeni :)


szerintem ilyenből amit linkeltél jó a sima is, nem kell külön kismama "kiadás", mivel nyúlik, most is vékony vagy 5 hósan nem lesz akkora pocód. én max 1 számmal vennék nagyobbat:


[link]


vagy alapból lengőset vennék:


[link]

2013. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen igen, a lengős rucik tetszenek :)
2013. ápr. 30. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tuti, hogy kismama fürdőruhát fogok venni, sokkal kényelmesebb, de ez az én véleményem.

Viszont a te méreted az lesz kismamában, ami igazából is, tehát, gondolom a sima méreted 36/38 vagy S, akkor abból is ezt kell nézni.

Nekem M/L a terhesség előtti méretem, így kismama ruhát ebben a méretben szoktam venni.

2013. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!