Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A leendő anyukák várnak/elvárn...

A leendő anyukák várnak/elvárnak valamit anyák napjára?

Figyelt kérdés
Elég annyi megemlékezés, hogy jövőre már anya lesz, vagy vártok valamit? Virágot?

2013. máj. 2. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem vártam semmit, de a párom hozott egy szál virágot a 0. anyák napjára. :)

5 hónapos terhes voltam ekkor.

2013. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Ezek szerint csak "kell" az a szál virág :)
2013. máj. 2. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
En nem varom el, csak ha mar megszuletett, azaz jovore...
2013. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Disi ***** válasza:
Én nem kaptam és nem is vártam. Ilyen szempontból babonás vagyok, amikor tényleg anyuka lettem, akkor megköszöntöttek. Mi boldogan vártuk, hogy a következő évben már erre a napra is készülni kell.
2013. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok: szerintem nem "kell".

Valahogy nekem eszembe sem jutott azon a napon azzal foglalkozni, hogy kapjak valamit. De párom meglepett, ami viszont persze jól esett. De ha nem jutott volna eszébe, akkor nem kaptam volna sokkot. :)

2013. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vártam el, hisz nem Anya még az ember, nem szülte meg a gyermeket, nem nevelte, gondozta, nem éjszakázott...

Az Anyák napja az Anyáké, ahol a gyermek megköszöni hogy világra hoztad, felnevelted...

Ha mèg nincs gyerek, akkor ki köszönt fel!?

Apa? Apa köszönt a házassági évfordulón...

2013. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
De mégis kitől várnának ajándékot, megemlékezést?
2013. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vártam, mégis csodaszép virág csokorral lepett meg a párom, mikor az első kisfiunkat vártuk.

Nekem nagyon jól esett, kedves volt, aranyos volt. :)

2013. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6-os válaszolóval!Nekem 11 hónapos a fiam,de nem várok semmit.A fiam még picike hozzá,a párom meg a párom,nem a gyerekem.De persze,kedvesen venném ha meglepne a párom,nem esnék a torkának,de nem kérek tőle semmit.
2013. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!