Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki lehet úgy deríteni, hogy a...

Ki lehet úgy deríteni, hogy a leendő párom gyerekének valóban én vagyok az apja, hogy azt a nő ne tudja meg és senki más lehetőleg rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a nő tudta nélkül minttá venni a gyerektől és biztosra menni, hogy nem mástól van a gyerek, hanem én vagyok az igazi apja. Hogyan zajlik amúgy ez pontosan, mi kell hozzá stb.?
2013. ápr. 26. 10:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha már megszületett a gyerek, akkor ez csak egy szimpla vérvizsgálat kérdése.
2013. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
70%
18 éves koráig mindkét fél beleegyezése szükséges ehhez a vizsgálathoz.
2013. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
59%
Sajnos nem lehet. A gyerek is kell hozzá!
2013. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
itt van: [link]
2013. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
28%
Nyálmintát kell venni, mikor nem látja az anyatigris.
2013. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

5! egyet értek

viszont jókor jut eszedbe? kíváncsi lennék, hogy Benned ezt mi váltotta ki, csak kíváncsi lennék N

2013. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ez csak elméleti kérdés, de lényegében sokat csalódtam a lányokban, így megingott a bizalmam bennük és szerintem, ha lesz párom és gyerekem tőle megszeretném mindenképp csináltatni ezt a tesztet. Sok olyan esetről hallottam, hogy úgy nevelte fel az apa a gyereket, hogy közben nem is az övé volt, hanem a kedves hölgy félredugásának a terméke.
2013. ápr. 26. 10:39
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hűha, nem gondoltam, hogy ilyen sokba kerül ez!

2013. ápr. 26. 10:41
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Hol élsz te??? Mi az, hogy nem gondoltad mennyibe kerul?? Egy apasági teszt ember....


Amúgy, ha házasságon kívül születik a gyereked, tehát még nem vagytok házasok, akkor csak akkor veheti fel a gyermek a te nevedet, ha előtte apasági tesztet csináltatnak.....tapasztalat

2013. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

Apasági tesztet kell csináltatni, ha nem házasok, akkor kapja a gyerek az apa nevét?

Utolsó, ezt honnan vetted?

Én nem vagyok házas a párommal, két gyerekünk is van, de mind a kétszer apasági nyilatkozatot kellett kitöltetni az önkormányzatnál és ennyi, mind a két gyerek az apja vezetéknevét viseli, apasági teszt nélkül is:)

2013. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!