Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szólnak meg, ha szép...

Miért szólnak meg, ha szép időben is harisnyát adok a lányomra szoknyához?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem úgy gondolják, hogy melege lesz benne, semmi más.

Vagy te nem erre gondolsz?

Én is adtam egyébként ma a fiamra a térdnadrág alá, mert felhős volt egész délelőtt, délután meg levették róla.

2013. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sarah23 ***** válasza:
63%
mert 30C fok van:)
2013. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mert a kislányod szenvedhet a melegtől. szerinted miért kell rá 30 fokban harisnya?
2013. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 30 fok volt akkor valóban azért. Nálunk délelőtt rám is kellett a pulcsi és a hosszú nadrág, nemhogy a gyerekre.
2013. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz en nem szolnek be, de azt gondolnam minek adod ra ilyen jo idoben legyen szabadon a laba. Be kell kenni napvedo kremmel.
2013. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam még múltkor rá leggingset, harisnyát már nem adnék.
2013. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert bizony 20fok felett szegény gyerek belesül a harisnyába.
2013. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert megsül szegény.
2013. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kicsit lazábban is vehetnéd az öltözködést(rossz időben meg télen megértem)de szerintem már felesleges bebugyolálni szegényt....

velem is mindig ezt csinálta anyukám és nagyon kellemetlenül éreztem magam miatta.folyton melegem volt és a többiek is mindig megszóltak hogy harisnya van rajtam melegbe...

azt megértem hogy félted de lehet hogy többet ártasz mint használsz

nem bántásból írtam csak nekem ez volt a személyes tapasztalatom.

2013. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Mert a legtöbb ember birka,nem szeret kilógni a sorból. Ha te szeretnél adni rá,akkor adj. Elég hülye és bunkó aki ezért megszól. Nem minden embernek egyforma a hőháztartása. Sokan nyáron is hordanak harisnyát én is, igaz nem 40 fokba, de 30-ig igen és egyáltalán nincs melegem. Sajna divat a másikkal foglalkozni és ha valaki eltér vagy egyedi,akkor lehurrogják. Sajnos ilyenek az emberek.
2013. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!