Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek szép a lába, annak is...

Akinek szép a lába, annak is kötelező magassarkút venni szoknyához? Egyébként van olyan szoknya, amit csak magassarkúval tudsz elképzelni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon szép, elegáns cipők, melyeknek nem magas a sarka.:)Pl: [link]


Hú, szerintem minden szoknyához lehet találni hozzá illő lapos talpú cipőt.:)

2011. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek szép lába van, annak természetesen jól áll a magassarkú, de nem hiszem, hogy kötelező lenne - bár nem értek a divathoz. Viszont a nagy estélyikhez mondjuk tényleg jobban passzol az én fejemben...=)
2011. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
miért lenne bármi is kötelező? sose vennék fel magassarkút mert kényelmetlen és rossz a lábnak. szoknyát viszont gyakran hordok... rengeteg féle lapos talpú cipővel, szandállal, csizmával, bakanccsal, papuccsal fel lehet venni. nincs olyan szoknya amihez csak magassarkú lenne jó.
2011. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező. Én sem hordok (vagy csak nagyon ritkán) magassarkút, pedig nyáron többnyire csak szoknyában járok. Sajnos legnagyobb sajnálatomra nem bírja a lábam a magas sarkakat, pedig nagyon szeretnék azt hordani. Talán egy elegánsabb ceruzaszoknyára mondanám, hogy sokkal mutatósabb magassarkúval.
2011. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

A magassarkú célja:

1. Hosszabnak mutatja a lábat, a lábfejet rövidebbnek (mindkettő szexuális vonzerő)

2. Megváltozik a tartás: a mell előrre nyomódik, a fenék hátra (szexuális vonzerők).

3. A járás bizonytalanabb, ezért a csípő és fenék bizonyos ringását okozza (szexuális vonzerő).

2017. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy magassarkú kötelező. Sok elegáns cipő van, enyhén emelt sarkú, de teljesen lapos is, ami jól áll szoknyával.

Férfi vagyok

2023. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!