Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hasonló esetben mit tennétek...

Hasonló esetben mit tennétek vagy mit tettetek? Közös babát szeretnénk, de a párom még várna! Különös érzések kavarognak bennem! Én 36 a párom 35 éves.

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk,ősszel tudunk házat venni,ha sikerül egyáltalán,sajnos egyenlőre még falakba ütközünk folyamatosan.

Néha úgy érzem,hogy az albérlet csak kifogás.

Szeretem a párom,úgy érzem megérdemelne egy babát,neki még nincs gyermeke!


2013. máj. 3. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

36 évesen én nem várnák már. Párod könnyen beszél, gondolom ő a férfi. Vagy, ha te vagy a férfi, akkor győzd meg, hogy közel a 40-hez már korántsem olyan könnyű a terhesség, mint huszonévesen, nehezebb teherbe is esni.

Ha te vagy a nő, akkor úgyanezzel érvelj, lehet, ha még vártok 5 évet, nem is biztos, hogy teherbe esel már. Biztos hogy akar a párod gyereket? Azért 35-36 évesen már nem nagyon akarnak az emberek várni a gyerekkel, főleg, ha még nincs is sajátja. Lehet, hogy nem akar és ezzel a "várni akarok" szöveggel csak az időt húzza.

A körülmények szerintem sose lesznek tökéletesek, hiszen, ha nem albérletet fizettek, akkor egy szaftos hiteltörlesztést, ami nem kevesebb, sőt még több is lehet. Ha anyagilag most az albérlet mellett be tudnátok egy babát vállalni, akkor nem értem miért akar várni, hitel mellett sem könnyebb egy gyereket eltartani, szerintem.

2013. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szeretem a párom,úgy érzem megérdemelne egy babát,neki még nincs gyermeke!"


De ha nem akar? Ráerőszakolni nem tudod, nehéz, de türelem...Meglátod, mit mond ősszel.

2013. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem akarom ráerőszakolni,nem "kötelező" csak akkor nem értem miért nem mondja meg,miért bizonygatja hogy akar tőlem gyereket?!Akár hányszor szóba jön,beszélünk róla mindig ez a vége,majd ha saját házunk lesz,csak sajnos állandó akadályokba,falakba ütközünk a házzal kapcsolatban.

Én úgy gondolom,az albérlet és a hitel között nem sok a különbség és sajnos nem lesz egyszerű teherbe esnem sem és persze nem leszünk fiatalabbak!

Ő is akar gyereket,bevállalt két kamasz gyereket,de szeretne sajátot,egy közös babát!

A legszörnyűbb az,hogy még az esélyét sem adja meg,gondosan ügyel a védekezésre!

Ja és persze a rokonságomban most születtek babák.

2013. máj. 3. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!