Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akar jönni a baba, hogyan...

Nem akar jönni a baba, hogyan tettétek túl magatokat ezen?

Figyelt kérdés
ez lesz a 8. hónap h várat magára a baba :( ha holnap mégis mensiznék összetörnék :( kezdek lassan belefáradni ebbe az állandó várakozásba,bizonytalanságba :'(
2012. márc. 6. 19:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát nekünk is ez a 8. hónap, csináltak valami vizsgálatot nálad?
2012. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
még nem,én úgy tudom hogy csak 1 év után foglalkoznak az emberrel,a párom is azzal nyugtat hogy ha jönni akar úgy is fog jönni
2012. márc. 6. 19:51
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekünk 2,5 évig nem jött! Voltatok már vizsgálaton, hogy mi az oka a sikertelenségnek? Mi kivizsgáltattuk magunkat, minden a legnagyobb rendben volt. Voltunk meddőségi központban, nyomtak tele mindenféle hormonnal, volt inszemináció, kipróbáltam a hőmérőzést, teákat, bogyókat... De szerintem a legnagyobb baj az volt, hogy úgy gondolkodtam, ahogy Te! Sajnos olyan világot élünk, ahol szinte mindent azonnal megkapunk és így gondolkodunk a gyerekvállalásról is. Pedig ez még a mai világban sem így megy:o(

2,5 év után, miután már túlmentünk mindenen, idegileg és lelkileg a padlón voltam, a házasságom közeledett a végéhez (mert egy pasi sosem olyan elkeseredett, mint egy nő, ha nem jön össze a baba, ők nem értik, hogy miért olyan nagy dolog ez nekünk, majd jön ha akar....) azt mondtam, hogy ebből elég! Nagyon nehéz volt, de leraktam a terhet! Belevetettem magam új dolgokba és elkezdtem pszichológushoz is járni. Úgy voltam vele, hogy legalább fél évig nem is akarok a babaprojektre gondolni. És láss csodát, már az első hónapban pozitív lett a tesztem:o) Azóta 16 hónapos gyönyörű nagy Lány lett a 2 csíkból!

Szóval nem összetörni, nem ezen morfondírozni! Próbálj ki olyan dolgokat, amiket sosem csináltál, foglald el magad, de ne pörögj azon, hogy miért nincs még babád!!!!

Csak ügyesen!

2012. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztos hogy baj van, csak azért mert még nem jött össze a baba. Új hónap, új remény!

Tanácsolnék neked egy-két dolgot. Ha nem haragszol meg érte!

1. ne stresszelj rajta azzal nem használsz, hanem ártasz.

2. vezess hőgörbét, megtudhatod, hogy pontosan neked mikor van a peteérésed. Lehet, hogy rosszkor vagytok együtt!

3. szex után ne kellj fel az ágyból, hanem feküdj még legalább egy órát, és pihenj. Ne mosakodj meg azonnal!!! Kimosod a spermát is.

4. Ha gondolod igyál cickafarkfű gyógyteát. Beálítja a ciklusodat, rendbe rak nőgyógyászatilag


Nekem 9. hónapban hozott sikert, most tesóra gyúrunk 4 hónapja.

2012. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én se tudtam túltenni magam ezen. Nekem elvileg pénteken nem kellene megjönnie, mi már egy éve próbálkozunk. Ha most sem sikerül a baba, akkor muszáj lesz orvoshoz menni, kivizsgáltatni magam. Nekünk már van egy 4 évesünk, úgyhogy elvileg nem lehetetlen a dolog.
2012. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Türelem!11 éve várok:(
2012. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is ez a 8. hónapunk és már én is kezdek kicsit kétségbe esni. Jövő héten megyek nődokihoz, szeretném a segítségét kérni, tanácsokat várok tőle, nem egyből kivizsgálást.

Én ebben a hónapban küzdök nagyon erősen azzal, hogy ne a babaprojekt járjon az agyamban, így nem is mérem a hőmet, nem ovutesztezek, tudom, hogy valamikor most hétvégén lesz peteérésem, de nem érdekel. Ha akar akkor így is összejön, ha nem akkor meg majd legközelebb.

2012. márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekünk több, mint 3 év után sikerült. De elég hamar elkezdtük a kivizsgálásokat.

Egy idő után tudtam, hogy spontán nem lehet, mégis mindig amikor megjött, kiakadtam...

2012. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mi már 11. hónapja próbálkozunk, hát nem könnyű érzés általában mensi előtt kiborulok (valószínűleg, hogy a hormonok is rásegítenek), hogy miért pont mi, ahol jó helye lenne a babának és miért oda megy a "gólya" ahol nem kell és eldobják.
2012. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ma jött meg nekem :'( sírok is emiatt,nem csak lent vérzek de a szívem is :(((((
2012. márc. 7. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!