Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi számítható bele a gyerektar...

Mi számítható bele a gyerektartás összegébe?

Figyelt kérdés
A kislányom most 8 hónapos, egyedül nevelem, az apja nem fizet. Az ügyvédem lassan minden számlámba beleköt, élelmiszer számla nem jó mert nem egyértelműen a gyerek eszi, tápszer számla nem jó, mert nem egyértelműen én vettem, ruhák dettó, mert nem derül ki belőle, hogy a gyerek hordja-e, így nem egyszerű. Mi az, amit egyértelműen elfogad a bíróság, miben reménykedhetek? Tud valaki segíteni?
2009. szept. 28. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, nálam ilyet senki nem kért, pedig én is hasonló cipőben járok, bár ami igaz az igaz, nálunk az apa olyannyira nem foglalkozik a dologgal, hogy el sem jött a tárgyalásra, se ügyvédje, se semmi, szóval lehet, hogy ezért nem volt ilyen.

A számlákba melyik ügyvéd köt bele? A tiéd vagy az apáé? Mert ha a tiéd szerint nem jó, akkor kérdezd meg tőle, hogy hogyan kéne kinéznie a számláknak, milyen számlát kérj a boltban, minek kell rajta szerepelni, stb. De ha az apa ügyvédje köt bele, akkor talán a te ügyvéded tudja, hogy milyen formában kell ezeket bemutatni. Biztos van erre valamilyen szabály.

2009. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!