Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korban...

Szerintetek hány éves korban érdemes megnézetni egy gyerekkel a Csillagok háborúját?

Figyelt kérdés
Az eredeti trilógiára gondolok, nem a béna előzményfilmekre. :)
2013. máj. 5. 08:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Minél később, annál jobb.
2013. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
65%
Minél előbb annál jobb!!!Én 6-7 évesen néztem meg először és azóta a kedvenc filmem!Nagyon nagy hatással volt rám.De az előzmények is jók szerintem,csak az animációs része nem ;)
2013. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%
Gyerekkel semmikor. Esetleg kamasz korban, de inkább felnőtteknek való.
2013. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
39%
Egyetértek az utolsóval. Ez a film olyan borzasztó, hogy gyerekkorban szerintem agysorvadást okozhat.
2013. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Ez olyan 12-es karikás film, de manapság a hétköznapi tévéműsorok között is van fényes nappal, ami sokszor durvább. A fiam 10 éves és az osztálytársaival együtt már ismerik a történetet. Viszont Fábry Sándor a mai napig nem látta :)
2013. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Keresztfiam tizenegy éves, és még nem látta.
2013. máj. 5. 08:50
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
10 éves kor után. Korábban nem....
2013. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
35%
Szerintem az eredeti trilógiában nincs olyan jelenet, amit egy 8 év körüli gyermek ne látott volna valamelyik rajzfilmben.
2013. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Olyan idős korban nézetném meg a gyerekemmel, amikor már el tudja választani a fantáziát a valóságtól. Hogy ez hány éves korban van az a neveltetéstől függ.
2013. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan 8-10 éves korban.

A nagyobbik fiam 6 múlt, de még nem nézetném meg vele.

Az animációs sorozatból látott már pár részt, de nem én mutattam meg neki.


Mondjuk mi kilógunk a sorból, mert amúgy nem néz Cartoon Network-öt, meg agymosós "meséket" a fiam, sőt ő szól, ha pl. valami extra hülyeség jön a tv-ben, hogy "Anya, buta mese következik" :)

Tudom, maradi vagyok, de próbálom megkímélni az ilyenektől, amíg csak lehet...

2013. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!