Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi szabadsag jar nekem...

Mennyi szabadsag jar nekem iden? Kivehetem meg szules elott?

Figyelt kérdés
Marciustol, terhessegem 6. hetetol tappenzen vagyok. Iden mennyi szabi jar nekem? Tappenzig, esetleg szulesig idoaranyos vagy a teljes evi? Kivehetem meg szules elott? Nagyon keves a tappenz, szeretnem kivenni es nem a gyed utanra halasztani. Ha a teljes naptari evi jar, 19 napom van meg. Arra gondoltam, hogy erre az idore megszakitanam a tappenzt es utana folytatnam. Szerintem a haziorvossal ezt meg tudnam beszelni. Azt nem tudom, h a munkaltatom mit szolna, hisz a szabi felevel o rendelkezik... De miert akarnanak keresztbe tenni?
2013. máj. 6. 10:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Tanulsag: egesz evi szabi jar es igen, kivehetem az egeszet szules elott a tappenzt megszakitva, majd folytatva. Ha valaki megsem veszi ki, halmozodik a gyed alatti szabikhoz.
2013. jún. 3. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!