Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan külső/belső tulajdo...

Volt olyan külső/belső tulajdonság amitől féltél, hogy ne örökölje a kisbabád a férjedtől, anyósodtól?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Anyósom nagyon morgós-veszekedős természetű(velünk nem szerencsére). reménykedek hogy a lányom nem lesz ilyen.
2013. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és hogy a férjemtől örököljön azért inkább imádkozok :). ritka nagy türelme van a férjemnek szeretném ha lányom is ilyen nyugodt és türelmes lenne ha nagy lesz.
2013. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjem családjában mindenkinek nagy volt az orra. Nemcsak a tesóinak, hanem az ő gyerekeiknek is nagy lett az orruk.

Két fiunk van, mind2nek kis pisze orrocskája van :)

2013. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Anyósom testalkatát (150 centi) remélem egyik gyerek sem örökli (3 van, még picik, de a korukhoz képest mind magas, bár ebből még bármi lehet).
2013. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az anyósom lábujjait és az intelligencia szintjét nem szeretném, ha örökölné... :)
2013. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha lehet Anyósom-Apósomtól semmit ne örököljön. Igazából rejtély számomra, hogy hogy tudták összehozni a párom olyanra, amilyen. És ez nem gonoszkodás a részemről. Nagyon nagyon buták, rosszindulatúak és olyan csúnyák hogy az nem igaz. Szóval csak reménykedni tudok :)
2013. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom is 150cm,én is félek ettől,kicsi is a lányom,3 éves,86cm,és hát,elég barna bőrű.. a lányom nagyon fehér,de fiam barnásabb,remélem nem lesz sötétebb.tudom,gáz ilyentől félni,de ez van...
2013. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hat, ha lesz lanyunk, inkabb az en alakomat orokolje, mint anyosomet, neki palcika vegtagjai vannak meg hordo hasa... Paromnak egyetleten "hibaja" a gigantikus orra. Ezen aggodhatnek, de nem teszem, mert fiukent nagy orral is el lehet kelni (parom is elkelt), lanykent meg majd max levetetjuk... A paromnak szuper bore van, azt remelem oroklik a gyerekek. A sajat batyamnak nagyon szoros a teste, a feje viszont kopasz. Na ezt remelem nem orokli a fiunk...
2013. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem akartam, hogy rám hasonlítson. De egy az egyben a másom, kívülről-belülről. Egymás idegeire is megyünk, miközben persze imádjuk egymást. :)

Egy dolgot örökölt anyósomtól, a haját. Az viszont csodaszép. :)

2013. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

:-) Én is úgy vagyok ezzel,ahogy a 6-os Válaszadó. Nem értem,hogy hozhatták össze a Páromat a szülei... Lehet a kukoricaföldön találták :-D

Sajnos a középső lányunk apósom sértődős génjeit örökölte. Hülyeségeken képes mind a kettő bedurcázni,és ez csak most a napokban tűnt fel...

2013. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!