Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Számít még vmit a belső? És...

Számít még vmit a belső? És ha igen, akkor milyen irányban?

Figyelt kérdés

Külsőre katasztrofális vagyok (elkezdtem fogyózni, de látszik még h van rajtam túlsúly sok - bár a többi rendben van), nem vagyok olyan bunkó, hogy porig alázzak másokat, tisztelem, aki méltó rá és sosem lehet engem megvezetni, vagy befolyásolni.

Nem tudok (és nem is akarok) megváltozni, de így mégse kellek senkinek. A lányok olyan bunkók velem, teljesen lekezelnek, esélyt sem adnak, amint rám néztek.

A családban mindenki szeret, a barátaimmal mindig kijövök, és jól ki tudok jönni ismerősöm ismerősével is. A lányok néznek totál levegőnek. És nem értem miért, mert egy túlsúlyos ember is nézhet ki jól, csak az nyilván más, mint egy kockahasú, izomlábú álompasi.

16/F



2013. máj. 1. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:

"Úgy viselkedj másokkal, ahogy magad is elvárod, hogy veled viselkedjenek."

Ha valaki bunkó, akkor bunkót keres maga mellé, akár tudat alatt is.

2013. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nyugi, a sovány fiúkat is ugyanúgy utálják, mitn a kövéreket. Engem pont tegnap rondázott le egy csaj, de kaptam én már olyat is, hogy nyomi vagyok meg nagy az orrom meg a nyakammal is volt már bajuk a csajoknak,mert, hát vékony, hosszú nyakam van, ez tény.
2013. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a legtöbb srác nincs megelégedve magával viszont nőben elvárják, hogy tökéletes legyen és ezért nem találnak maguknak párt
2013. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Fogyj le, pár hónap alatt leadhatsz annyit, hogy a csajoknak ne legyen hányingere, ha rád néznek.

Azokat a csajokat viszont fogyás után is felejtsd el, akikkel most ismerős vagy.

Náluk megmaradsz dagi.

Ha lefogysz és nem vagy Gollam, akkor kb 1-2 hét és lesz csajod.

Csak menj bulizni spanokkal olyan helyre, ahol még nem voltatok, lehetőleg másik város, falu, etc.

2013. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kinézettől független változó hogy kinek mi a jó "irány", akár belső vagy külső értelemben......
2013. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sok múlik a kisugárzáson. Ha első pillanattól kezdve nem tudod eladni magad, ha azt erősíted magadban (gondolsz rá!) hogy csúnya vagy, akkor még jó hogy nem fognak vonzónak találni.
2013. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sohasem adtam be magamnak, hogy de ronda vagyok, soha senki nem gondolná rólam, hogy én valójában nem is vagyok olyan boldog természetű, mint amilyennek tűnök.

Nem is várom el, hogy egy lány tökéletes legyen.

De igazából mindegy is, mert nem kellek én senkinek. És nem azért, mert már eleve rondának állítom be magam. Ezt én gondolom magamról annak következményeként, hogy ennyire levegőnek néznek.

2013. máj. 1. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Igazából a belső sokat számít, de az iránya szerintem lényegtelen. Egyszer betettem egy belsőt az első kerekembe fordítva, és ugyanolyan jól használható volt, mintha helyes irányba tettem volna. Bár lehet, hogy gyártanak irányspecifikus belsőt is, de szerintem az irány nem számít.
2013. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
imadom az ilyen embereket "tisztelem, aki melto ra, nem alazok meg senkit"..mert lenne ra lehetoseged?:Dez olyan mint amikor itt a nyomorek szuzek irjak hogy husegesek.:Dmegjohogy eselyuk sincs nem annak lenni.:D
2013. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!