Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki lenne ha megmondanám a...

Ciki lenne ha megmondanám a keresztszülőknek, hogy mit vegyenek a lányomnak keresztelőre?

Figyelt kérdés
Nem akarom,hogy olyat vegyenek amire nincs szüksége.Pl.aranylánc,fülbevaló ilyesmikre gondolok.Ruhája is megvan azt sem kell venni.Én járássegítőt szeretnék neki.
2013. máj. 9. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha nagyon jó a viszony szerintem simán megmondhatod.
2013. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákérdez mond meg ha nem akkor ne.
2013. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

3 keresztszülő lesz.

Párom húga,párom nagyon jó gyermekkori barátja,és az én öcsém.

Ciki lenne?

Komolyan nem szeretném ha hülyeségeket vennének neki több 10 ezer ft-ért.Mindene megvan,etetőszék,ugráló stb.Tényleg mindene.Ezért gondoltam erre a megoldásra.

2013. máj. 9. 22:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdez rá szerintem az. Még az öcséd az egyszerű. Kérdezd meg anyukádat tőle biztos kérdezte mit vegyen.
2013. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Édesanyám nagyon messze él tőlünk így őt biztosan nem kérdezte meg.

Öcsém és a párom barátja pár hónapja mikor felkértük őket keresztszülőnek mondták,hogy majd találjuk ki mit vegyenek neki.Pl etetőszék.De azt azóta megvettük mert szükség volt rá.

EGyébként milyen értékben szoktak ajándékot venni ilyenkor?Csak mert beégni sem szeretnék,hogy nekik drága vagy éppen túl olcsó dolgot mondunk....

Karácsonyra az öcsémtől kapott 10-ezret a jumperoojába mi kiegészítettük.A barát pedig tanuló kutyust vett.

2013. máj. 9. 23:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Hátha ők mondták akkor nyugodtan.

Nem tudom mennyibe kerül egy járás segítő, de ha drága akkor közösen is vehetik. Szerintem olyan 10. ezer körül fejenként.

Megmondhatód szerintem nyíltan is de úgy is, hogy lassan elindul és talán kellene neki egy járás segítőt venni. Ez után szerintem simán veszi a lapot és ő fogja felajánlani.

2013. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha eleve mondták hogy ti találjátok ki mi legyen akkor nyugodtan megmondhatjátok hogy ezt szeretnétek.
2013. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Én sem gondoltam többre.Járássegítő nem túl drága és én nem is ragaszkodom az újhoz elég ha szép állapotú.Gondoltam még az ugráló zebrára az is használtam 10 körül mozog.
2013. máj. 9. 23:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk húgom és a párja a keresztszülő. Beszélgettünk egyszer róla h mikor szúratjuk ki a gyerek fülét. Ekkor rákérdeztek h mi lenne ha ők vennék a fülbevalót. Megbeszéltük h akkor tőlük azt kapjuk. Ha jó a viszonyotok simán mond nekik. Úgyis venni akarnak valamit az meg nem gáz ha a tudtukra adod mire van szükségetek. Hidd el jobban örülnek annak ha olyat adhatnak amire igazán szükségetek van. Nem olyannal állítanak oda aminek semmi hasznát se veszitek.
2013. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fülbevalót akart az egyik.Nemrég lövettük a ki a fülét és nikkel fülije van.Sokáig hordható és tényleg csudi szép.:)

Majd megveszzük neki mi a fülit,egy ugyan ilyet aranyba ami most van neki 12.000ft,de szerintem nem sűrgös.:)

Ilyen: [link]

[link]

2013. máj. 10. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!