Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fogamzásgátló abbahagyása...

A fogamzásgátló abbahagyása után egyből beállt a ciklusod? Hány naposra?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem be. 23-25 naposra, pont úgy, mint a tabi előtt
2013. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 év abbahagyás után kezd beállni. 35 napos
2013. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, azonnal. 28 naposra rögtön volt is rendesen peteérésem.
2013. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem kétszer volt szünetem. Először egy majdnem évig, akkor nem akart beállni, 2 havonta jött meg, aztán 20 napra, de utána lett barátom és tabit kezdtem. Most van másodjára szünetem, most nem is tervezem szedni mert sokkal jobb nélküle. Most viszont szabályos 28 napos, soha nem volt még ilyen pontos. 29/L
2013. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :( Az előtte "tankönyvi" 28 napos ciklusomat teljesen szétzilálta, először 60 napra, majd 40-re jött meg, majd nagyon sokszor 35-36-ra. Majd kiderült, hogy teljes hormonzavart okozott, és szednem kell rá gyógyszert, ettől most 27-28 napos, de pecsételő vérzésekkel :( Nagyon megbántam, hogy tablettát szedtem, soha többet nem fogok!
2013. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem jött meg egyáltalán, majd utána is hosszú ciklusokban. Kiderült, hogy éveken át elnyomta a PCOS/IR tüneteim, és ezután kellett szembenéznem vele.
2013. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én január közepén hagytam abba ápr 1-én jött meg. Azóta semmi, kivéve hogy 1 hete barnás folyásom van. Jövő héten megyek dokihoz. Vizsgálatok stb.

Egyébként sok tünete nem volt nálam .. nem kimondottan hullott a hajam, pattanások is csak elvétve jöttek elő.

2013. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!