Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nem tervezett, becsúszott...

A nem tervezett, becsúszott megtartott babához hogy viszonyult a párod, férjed mikor megszületett a kicsi?

Figyelt kérdés

pláne ha abortuszra is akart küldeni emiatt,de végül elfogadta hogy megszülöd.

szereti?,vagy csak elfogadja hogy van és kész?



2013. ápr. 26. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk ez hasonlóképp volt. Nem küldött ugyan abortuszra, de nem is csattant ki az örömtől. Korainak tartotta, holott ő 28 volt én pedig 20. Én akkor is megmondtam, ha kell magamra de vállalom és nem vetetem el. A terhesség alatt annyira nem, de szülésre már várta a kicsit, mikor pedig megszületett beleszeretett. Azóta is tart a szerelem, 3 éves lesz a kicsi szeptemberben.
2013. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Van, ahol utána megszereti a gyereket, van, ahol meg elhagyja a nöt és a kettö közt bármilyen átmenet elöfordul.


Arra nem számithat senki, hogy az apa "úgyis megszereti majd".

2013. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Ismerősöméknél így volt, ráadásul nem sokkal abortusz után csúszott be a baba. Megtartották, most 1 éves a kislány, hát az apja imádja, a mindene a kislány.
2013. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát igen,lehet imádkozni azon hogy apa "beleszeret"

vagy épp nem bírja a nyomást és lelép..

2013. ápr. 26. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem terveztük, becsúszott, imádjuk mindketten a lányunkat, aki 10 éves, és a házasságunk is jó. Imádjuk:D
2013. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Mindkettőre láttam példát.

Azt mondom, ha van egy biztos anyagi háttér (lesz hol lakni, ha apa lelép, lesz mit tenni az aztalra) és apa nélkül is elboldogul, tehát nem függ tőle, akkor tartsa meg. Símán megéri a kockázatot és ugye nem biztos, hogy apa lelép.

Viszont ha nagyban függ a férfitől, akkor nem mennék bele, akkor elvetetném, de valószínű az apajelöltet is elhagynám:(

2013. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
A tesóm gyereke nem tervezett volt, a pasi azonnal lelépett, amint megtudta a terhességet. A kislányt nem látogatja, nem akar tudomást venni róla. A tesómról sem akar hallani sem és nem fizet gyerektartást.
2013. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Fiunkat nem terveztük,főiskolások voltunk,páromban felmerült az abortusz kérdés,de érthető 19 volt,én 20,aztán végül elmentünk családi tanácsadásra,mert mindketten bizonytalanok voltunk,és össze voltunk zavarodva,ott a hölgy nagyon korrekten elmondta az összes megoldási lehetőséget,mondta ha az abortusz mellett döntünk jöjjünk vissza 3 nap múlva,mikor hazaértünk könnyes szemmel a nyakamba borult és mondta Ő ennek nem fog engem kitenni,nem baj,hogy fiatalok vagyunk,meg fogjuk tudni csinálni.Onnantól nagyon imádta a dolgot,hogy apa lesz, lelkes volt,szinte ugrált örömében mikor először érezte a kisfiát rugdosni,bent volt a szülésnél,pedig nem kértem,mondtam döntse el és semmit nem erőszakolok rá,az első perctől oda volt a fiáért,fel kelt velem éjjelente,most is Ő kel hozzá fel fél 6-6kor amikor ébred immár 2 éves fiunk.Imádja a fiát és abszolút nem bánja,hogy így alakult,tényleg csodálatos,lelkiismeretes apa és férj fiatal kora ellenére is.
2013. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó előtti,ez igazán szomorú.
2013. ápr. 27. 10:28
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Durex b@zdmeg!!!!!!!! hallottál róla? -.-
2013. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!