Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves gyerekedre milyen...

3 éves gyerekedre milyen szandált veszel?

Figyelt kérdés
Tavaly Dr punto szandálja volt,siesta szandit néztem de nem nagyon találtam jó áron.Tudtok olyan szandit ajánlani ami jó minőségű de nem olyan drága?

2013. máj. 12. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerűbb a helyzetem e tekintetben, mert már nem kell rájuk szupinált vagy bármilyen egyéb speciális lábbeli (az ortpédus engedélyével, juhéééj... sok-sok ezer forintnyi spórolást jelent ez mostantól)

Ahhoz ragaszkodom továbbra is, hogy a talp belül bőr legyen, mert nyáron sokszor zokni nélkül fogják hordani, és hogy a talpa legyen hajlékony.

Ennek fényében ma vettem az Aldiban nekik 1-1 szandit (3000 Ft/pár). A fiamnak amúgyis zárt orrút akartam mert ő egy kis vaddisznó és nem árt, ha védi valami a lábujjait, ennek jó magasan gumírozott az eleje és szerencsére elég magas-széles felépítésű az ő robosztus lábára (A bölcsiben Elefanten nyitott orrú, fullbőr szandija van, két hét alatt lenyúzta az elejét... majdnem 7000 ft volt)

A lányomnak nem kell zárt orrú, megfelel egy kis könnyű hajlékony saru-fazon. Az oviban is ilyen van neki csak Elefanten (8000-ért...)

[link]

2013. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!