Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ördögh Nóra kislányának Mici...

Ördögh Nóra kislányának Mici a keresztneve vagy csak becenév?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 08:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem keresztnév
2013. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Érdekes. :)
2013. máj. 13. 08:36
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Én is épp ezen gondolkodtam, hogy vajon minek a becézése...Remélem azért ennyire nem toltak ki vele, hogy ez a keresztneve... :)

25 év múlva egy állásinterjún milyen lenne már: Nánási Mici vagyok és azért jelentkzetem ide... :)

2013. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Anyakonyvezheto, igy gondolom ez a vezetek neve.

Szerintem is belenyultak a "joba", de ez a sajat dolguk.

Szerinted ennek a gyereknek valaha kell majd kuzdenie valamiert?!

Meg egy allasinterjura se kell majd mennie.. A hires szulok mindig mindent elinteznek (leginkabb penzzel!).


Mindenesetre sok boldogsagot nekik!

2013. máj. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, ha felmerül egy nev, bepotyogom a Google-be es a képeket nézem. Most ételeket es macskákat adott ki a Micire elso körben.... [link]
2013. máj. 13. 08:52
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocsanat: *keresztneve
2013. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy Melinda nevű ismerősöm, őt hívta az egyik tanárunk Micinek:)De az Abigélben is van Mici néni:) De ahogy elnézem, az interneten vannak Mici keresztnevű egyének:)Pl. Erdélyi Mici cirkuszi artista.
2013. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért ne kellene? Ne legyél mar ennyire rosszindulatú. Mellesleg pont egy olyan "sztár pár" gyereke, akik mindketten letettek valamit az asztalra
2013. máj. 13. 08:53
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem is tudtam, hogy megszületett..

Sok boldogságot nekik!

Akik pedig ráérnek azzal foglalkozni, hogy ki milyen nevet adott a gyerekének és miért, azoknak tök jó lehet, irigylem őket, hogy van rápazarolt idejük, ezek szerint saját magukkal minden rendben...

2013. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez a keresztneve, mert ilyenkor azért kiírják a teljes nevét a gyereknek, és ha csak Micit írnak akkor bizony a kislányt úgy hívják. Szegény..:)

Mindkét szülő letett valamit az asztalra, de gondolom Micike is megy majd állásinterjúra meg iskolába, ott ez nagyon nagy ok lesz a csúfolódásra.

2013. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!