Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok ezt a nevet, ha...

Adnátok ezt a nevet, ha nagyon-nagyon tetszik, de a becézésével van egy kis gond?

Figyelt kérdés
Odáig vagyok a Roberta névért,a becézéseitől azonban falnak megyek. 1 van,ami elfogadható,a Robi,amivel nem lenne gond,imádnám,csak hogy az Apukát Róbertnek hívják,Robinak becézve.

2012. aug. 17. 17:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell Robinak becézni. Becézzétek Bertának.
2012. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk apuka Róbert,fiam is Róbert lett,kislányomnak én is szerettem volna a Roberta nevet,nagyon tetszik. De ha az első gyermekem lány lett volna,akkor simán adtam volna neki.

Robin-nak becéznétek? (kedvenc női szereplőm neve az egyik sorozatban)

2012. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Esetleg Berti?
2012. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A többitől falnak megyek. Berta,Robo,Bobi... ezektől a hideg is kiráz! Általában a névkérdést mindig sikerült megoldani,amikor a Párom azt mondta,hogy ne legyen két neve a lányunknak,mert úgy sem használja csak az egyiket is simán megoldottam,és becézve-összevonva lett használva a két neve... De ez,nagyon kifog rajtam most!
2012. aug. 17. 17:41
 5/20 A kérdező kommentje:

Eddig a legelfogadhatóbb a Robin-de ha belegondolok,tisztára mintha "Robim" lenne kimondva :-D Elgondolkodtató becézés. Nem szőrszálhasogatásból,csak ilyenkor mindenre gondolok... Részben rossz szokás!


Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!

Várok még véleményeket!

2012. aug. 17. 17:44
 6/20 anonim ***** válasza:
Miért nem maradhat Roberta? Ha nem tetszik máshogy, ne becézzétek! A párom a teljes nevét használja, mert a becézések iszonyúak. Ő már megszokta így, felnőtt ember, senki sem becézgeti, ha akarom, hívom SZívemnek... stb. Maradhat ő is Roberta.
2012. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azért szerettem volna becézni,mert a többi lányunk is becézve van... Most,hogy még meg sem született is Robertának hívom,egyszerűen nem is jön a számra más név :-)


Köszönöm Neked is a választ!! :-)

2012. aug. 17. 18:11
 8/20 anonim ***** válasza:
A mi lányunk 2. neve Roberta. Nem használjuk, apukája Róbert, ezért kapta. Szerintem ne becézd sehogy, a Robi, Berta becézésektől nekem is égnek áll a hajam... :) De úgy, hogy Roberta, szép. Esetleg Robertina? És akkor becézhetnétek Tinának, már ha nektek tetszik.
2012. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem is a Berti tetszik, mint fentebb írták.

Vagy mit szólsz a Babihoz? Az is olyan kis csajos. :)

Esetleg Beri vagy Biri.

2012. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Vagy becézhetnéd Rubinak is.
2012. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!