Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt szeretnék...

Szoptatás alatt szeretnék fogyni! Lehetséges? Mit tegyek hogy fogyjak, de a tejem se menjen el? (1éves kislány anyukája)

Figyelt kérdés

Kislányom 1éves múlt és most már szeretnék elkezdeni lassan fogyni, de félek elapad a tejem, amit nagyon nem szeretnék!!! Milyen sportolást, mozgást ajánlotok?

Bár a fogyózás nem a legjobb kifejezés, mert abban nem hiszek (az elmúlt években sokszor fogytam, majd vissza is híztam) inkább életmódot szeretnék váltani, ami nem arról szól, hogy ne egyek szinte semmit, hanem többször keveset....

Már nagyon elvagyok keseredve, utálok tükörbe nézni... kb 10-15kg felesleg van rajtam :( de ha 10kg-ot leadnék, úgy hogy nem szenvedek, és a tejem is megmarad, akkor nagyon boldog lennék!!!


2013. máj. 13. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

én 4 hete keztdtem el a fogyózást. eddig 4 kiló ment le,és van tejem is ugyanúgy.

reggelire eszem kenyeret,utána csak saláta hússal,sajttal,meg gyümik,meg tejtermékek.ezekből viszont sokat eszem,egyáltalán nem koplalok.

Nem sportolok semmit,mert félek,hogy megváltozik a tej íze

2013. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És így négy hét alatt négy kiló ment le?? Úristen az nagyon jó volna, rajtam 8 kiló maradt! Kipróbálom!!
2013. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rajtam 14 kg volt,így van még 10 :)
2013. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!