Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki próbálta már ki az Álombaba...

Ki próbálta már ki az Álombaba Programot?

Figyelt kérdés

alombaba.hu


Szeretném megtudni, hogy hányan próbáltátok ezt ki, és hogy sikeres volt e ez a program, és mindenki a kívánt nemű bébit szülte e meg.

Kicsit félek ebbe belevágni az az igazság, de szeretném én is növelni a fiú baba esélyeit az 50%-nál... :) Igen, egy egészséges kisfiút szeretnék nagyon első babának, minden álmom ez már gyerekkorom óta, és remélem tényleg kisfiú van nekem megírva a csillagokban :) Első baba lesz.



#kisfiú #kislány #alombaba #álombaba program
2013. ápr. 11. 11:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez mennyibe is kerül?
2013. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, ugyanis én nem csináltam végig, mint írtam a kérdésben is, én csak érdeklődöm a tapasztalatokról, és utána majd eldöntöm, belevágok e...
2013. ápr. 11. 11:32
 3/23 Kvasztics Irén válasza:
Én nem tudom, másoknak mi a tapasztalata, nekünk egyből egy :) Én már a korom miatt csak egy gyereket tervezhettem (sajna) és a párom mindenképpen fiút akart, mondjuk titkon én is. Ajánlották nekünk ezt az oldalt, megrendeltük a Programot, és minden tanácsot megfogadtunk, így nem csoda, hogy egy gyönyörű fiacskám született. Szóval nekünk bejött!
2013. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Kedves Irén!

Gratulálok a fiúcskához! :) Priviben lennél olyan kedves és leírnád, hogy pontosan miket tanácsoltak neked, és hogy mennyibe került? Ha téged nem zavar, akkor itt is megoszthatod velünk. Kicsit félek ettől, mert nem tudom mire számítsak :)

Előre is köszi! :)

2013. ápr. 12. 11:52
 5/23 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mennyibe kerül. Valaki elárulja?
2013. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Érdeklődtem tőlük emailben, és csupán 4.990 Ft-ba kerül! :)

Valahogy többre gondoltam, ennyit nekem simán megér, hogyha tudom hogy növelem az esélyeimet, és ha mégsem jön be, nem buktam olyan hatalmas összeget, de ahogy írják, akkor visszautalják a teljes összeget, szóval nagyon rugalmasak :) Ha eljött az idő, én biztos kipróbálom!

2013. ápr. 13. 10:24
 7/23 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad! Ez tényleg nem sok, ha segítségével a kívánt nemű baba születik!
2013. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen,miket írnak le? Hogy pontosan a ciklus melyik napjain feküdjetek le?Nem értem hogy lehet befolyásolni másképpen a baba nemét.Minden vágyam,hogy egészséges kislányom legyen a fiam után,sőt lányikreket szeretnék nagyon,fogalmam nincs azon kívül,hogy a menstruáció utáni első napokban kell szeretkezni,hogyan befolyásolhatnám.
2013. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Megmondják mikor legyetek együtt, és hogyan, miket egyél, hogyan savasítsd vagy lúgosítsd a szervezeted (lánynál asszem savasítani kell), mit sportolj, miket ne egyél, igyál. De ha kíváncsi vagy, akkor tőlük meg tudod kérdezni a lap alján van a Kapcsolat. Mielőtt ítélkeznél, azelőtt próbáld ki, nem vesztessz semmit, csak nyerhetsz.
2013. ápr. 17. 12:06
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem ítélkeztem csupán érdeklődtem.
2013. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!