Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Helene S spirálrol vélemények?...

Helene S spirálrol vélemények? Tapasztalotok? Esetleg lett mellette valaki terhes?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Bő 1 hónapja rakták fel, eddig még nincs vele gond, igaz, csak 3 hónapja szültem. Szóval még nem menstruáltam.

Kontrollra jövő héten megyek, a férjemet ugyanis kicsit szúrja az intim percekben...

Nem tudom, mennyire új ez a fajta, kíváncsi vagyok, a teherbe esésről miket nyilatkoznak mások. Remélem, nem nagy rá az esély...

2013. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eddig nem sokan nyilatkoznak sajnos latod;(

Pedig nagyon orulnek a tapasztalatoknak.

En december kozepen szultem de marciusban megjott a verzesem.

Az aprilisi menzesz kozben tette fel a spiralt.egesz pontosan 18-an jott meg 19-en lett felteve.24-en mult el a verzes DE 4.-en megint elkezdtem verezni.azota is verzek. Beleszur neha mensis gorcs de nem veszes.

Dokim szerint mindez normalis es 3-6honap kell hogy megszokja a szervezetem.

Jol jonnenek azok a tapasztalatok!!

2013. máj. 9. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok: úgy látom, nem jönnek a vélemények. Amúgy szerintem nem lehet túl régi ez a spirál, legalábbis nekem gondot okozott kiváltani, megyeszékhelyi majdnem összes patikában kerestem, szinte mindenhol csak rendelésre volt. Azt mondta egy patikus, hogy mióta nincs Gold Lily (jól írom?), alig látott spirált.
2013. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is az kellett volna de itt sem volt. Ezt is az orvosom szerezte calahonnan. Amugy barmilyen tapasztalat jol jonne nem csak a Helene-s..dehat..

Nembaj probalkozok :)))

2013. máj. 11. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!