Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » P3 után teherbeeseés mikor?...

P3 után teherbeeseés mikor? Simán megy? Ha kell műteni, utána mikor? És ha rosszabbodik? Gondolhatok még babára?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Igen lehet még babád. A barátnőmet is meg műtötték azóta szült 2 babát is és rendben van sőt spontán természetes úton esett teherbe.
2013. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Engem műtöttek, és most várom a 2. gyermekemet. Műtét után fél évig nem próbálkozhattunk. Aztán egy lett belőle a munkám miatt, de az első peteérésem alkalmával teherbe estem. :) Most pedig a harmadiknál. Úgyhogy nálam semmi problémát nem okozott. Ne aggódj!
2013. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ÉN most várom a 3. babánkat, és most találtak HPV-t a citológiás leletemben. Az orvosom azt mondta ,hogy a terhesség alatt még legalább egyszer kontrollálja, aztán a szülés utána 6 hetes vizsgálaton. Az lesz a döntő, és ha úgy alakul, akkor amint kicsit nagyobb a baba meg kell műteni. Megkérdeztem milyen következményekkel fog ez járni, mire azt mondta, hogy semmilyennel. Ezek után is nyugodtan vállalhatunk még babát. (engem speciel nem ez érdekelt, mert nem akarunk több gyereket)
2013. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat!
2013. máj. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!