Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fél éve vagyok új munkahelyen....

Fél éve vagyok új munkahelyen. Ciki lenne már most bevállalni egy babát?

Figyelt kérdés
Jó lenne még ide visszajönni gyed után.
2013. máj. 14. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem igen.


Ha nagyon kifuttok az időből, akkor persze nem. De akkor nem biztos, hogy visszavesznek.

2013. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Munkahely függő, azt azért érzi az ember. Így mivel feltetted a kérdést az.
2013. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha becsúszna a baba, megtartanám ha gáz ha nem, ha viszont még csak tervbe lenne én várnék még egy fél évet legalább a teherbeeséssel. :)
2013. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
53%
nem ciki csak rossz taktikai lepes ha vissza akarsz kesobb menni dolgozni!
2013. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

tényleg munkahelyfuggo, és hogy milyen viszonyban vagytok.

én 7 honap után estem teherbe, semmi gond nem volt, míg otthon voltam, tartottuk a kapcsolatot, másfél év után vissza kellett mennem (anyagi okok miatt), ugyanolyan feltételekkel vettek vissza.

mikor felvett, a fonoknommel talán szoba is kerult a babakérdés, tudta, hogy friss házasként a kozeljovoben tervezunk, igy talán nem volt olyan váratlan.

2013. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cikknek nem ciki, csak lehet, hogy nincs meg a megfelelő időd a gyedhez.
2013. máj. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi a próbaidő lejárta után (3 hónap)kezdünk el próbálkozni.Ebben a hónapban. Én úgy vagyok vele, hogy gyedet úgyis fogok kapni, és már 30 vagyok, így nem várok semmiféle munka miatt. Pláne, hogy nem is egy álommunka ez nekem, nem esnék túlzott kétségbe, ha nem vennének vissza. Amúgy is még két babót tervezünk, addigra meg bármi történhet.
2013. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
66%
hat tudjatok nekem munkaltatoi szempontbol az a velemenyem, hogy ha ilyen a hozzaallas az nem gond de cserebe ne varjatok sokat...
2013. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!