Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyagilag nem állunk valami...

Anyagilag nem állunk valami fényesen de szeretnék testvért a kisfiamnak, szerintetek felelőtlenség bevállalni ilyen helyzetben még egy gyereket csakmert fontos h legyen testvére?!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hogy mennyire nem fényes az az anyagi helyzet.
2013. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha két gyerekkel akarsz nyomorogni legalább 18 évig, akkor igen. Ha nem vagytok gazdagok, csak még szegényebbek lesztek ezután.
2013. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor felelőtlenség CSAK azért szülni, hogy legyen testvér.


Mennyi idős a kisfiad? Hány évesek vagytok? Vissza tudsz menni dolgozni?


Ha csak úgy tudjátok vállalni a következő babát, hogy a nagytól megvontok alapvető dolgokat (hús, gyümölcs, gyógyszer) akkor inkább várjatok még.

2013. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenünk megvan tehátalapvető dolgok nem hiányoznak,marad is hó végén de félek a különóráktól az iskolázástól...3 éves a kisfiam.
2013. ápr. 21. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várjatok még pár évet és spóroljatok addig.
2013. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Érdemben sajnos nem tudok hozzászólni de mi is pont ebben a helyzetben vagyunk. :/ Van egy 20 hónapos kisfiunk. Nekem esélytelen munkát találnom mert falun lakunk és fizikai munkát nem végezhetek a gerincem miatt, tehát csak a párom fizetéséből és a kisfiam után járó pénzből élünk. Nélkülöznünk nem kell egyáltalán de azért lehetne jobb is a helyzet egy 2. baba bevállalása előtt. :/ Viszont ha arra várnánk akkor lehet, hogy sosem lenne testvére a kisfiunknak.
2013. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból fura egy kicsit ez a hozzáállás, hogy a második gyerek lényegében azért "kell", hogy az elsőnek testvére legyen. Én gyereket szeretnék, nem testvért. Tehát csak ezért nem vállalnák még egyet, ha bizonytalan vagyok az anyagiak miatt.
2013. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lákátos Géza Bácsi ***** válasza:
20%
Nagyon fontos a gyérekeknek egy testver!!!
2013. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!