Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megtartsam? Mi...

Mit tegyek? Megtartsam? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Nekem még sose volt szexuális kapcsolatom.Erőszakosan közösült velem egy srác. :( Senkinek nem mondtam el.Terhes lettem.

Nem merem otthon elmondani mert megalázó lenne.Elakartam vetetni.De amikor megláttam a picit lefagytam.Nem tudtam elvetetni,úgy éreztem az én részem.Sírtam.Félek.Nem titkolhatom el a terhességemet.Örökbe nem adnám,mert az én picim.Felnevelni sem nagyon tudnám.Gimibe járok,dolgozok.

Sokat gondolok arra,milyen lesz.Vajon hasonlít-e majd arra az állatra akitől fogant? Vagy kedves szép lesz? Milyen nevet fog kapni,ha nincs apja? Mit fogok neki mesélni az apjáról? Mit tegyek? 18/L


2013. máj. 15. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Én ebben az esetben nem tartanám meg!

Mindig az esetre emlékeztetne és félnék attól, hogy ugyanolyan tróger lenne, mint az apja. A vér nem válik vízzé

2013. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ebben az esetben én sem tartanám meg. Amúgy miért nem írattál fel esemény utáni tablettát?
2013. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár itt kiírhatod magadból a problémád, ami jó. De azt, hogy megtartsd-e, ne velünk beszéld meg, hanem a családoddal. Ők tudnak neked egyedül támaszt nyújtani.
2013. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben tényleg jobb lenne nem megtartani.


Miért nem szóltál senkinek? MIért nem tettél rendőrségi feljelentést?

2013. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek, családi berkeken belül szüleiddel kell ezt rendezni , no meg felelöségre vonni azt a " nagyon okos fiatalembert". A baba nem tehet semmiről... Ha meg tartod ha nem akkor is egy törés lesz az életedben főleg lelkileg. Azon meg ne rágd magad, hogy milyen lesz hasonlít e jellemben a srácra nem csaka genetika de a neveltetés is szokat számít.
2013. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel erőszak "gyümölcse" a Kicsi, így Te sem tudnád úgy szeretni, mintha szerelemből fogant volna. A helyedben én nem tartanám meg.
2013. máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőbb beszélj a családoddal! Ez legyen az első lépés! Nagyon fontos! Aztán együtt döntésre juttok! A baba semmiről nem tehet, nekem ez a véleményem. Az apja egy idióta, de ez nem öröklődik. Nevelés kérdése. Ha szereted, a családod támogat, szerintem megtarthatod. Az apjáról meg nem kell sokat mesélni, én inkább azt mondanám, hogy meghalt, mint, hogy elmeséljem, milyen ember volt. Biztosan kedves és szép baba lesz, hisz nem tehet semmiről sem!
2013. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj a családdal!!! Feltétlen.


Az én apám is egy idióta volt. Erőszakos, részeges, ránkgyújtotta a házat. Ettől független itt vagyok, élek, és gyönyörű családom van.

Az a pici nem tehet semmiről. Ha örökbe nem adnád mert a te picid, akkor hogy lenne szíved megszabadulni tőle?

Sajnálom ami veled történt. :(

Ha megtartod, akkor a te vezetékneved fogja kapni.

2013. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel mindenképp,mond el azt is,hogy megerőszakoltak,ne itt várj választ,mert ez a Te életed.
2013. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi történt, leírnád? Imádkozom Érted, gondolok Rád!
2013. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!