Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol hogy...

Mit gondoltok arrol hogy vetelesem szeretnem megosztani egy regi kedvesemmel? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Nemreg kesoi vetelesem volt. Nagyon fajdalmas dolog es el szeretnem mondani egy regi szerelmemnek akivel fiatal koromban jartam es volt terhessegem tole, de mivel tul fiatal voltam abortuszra mentem. Az is borzasztoan megviselt...Neha beszelunk, de nagyon ritkan par evente mikor osszefutunk valahol. O is es en is hazasok, gyermekesek vagyunk, de valahogy ugy erzem szeretnem megosztani ami velem tortent. Ti mit gondoltok errol?
2013. máj. 16. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azt h a férjed párod mit szól hozzá?
2013. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy ez a történés az abortuszt juttatta eszedbe, de nem hiszem, hogy szép dolog lenne a bánatoddal hozzá menekülni. Én a férjed helyében igen csak sértve érezném magam.
2013. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmit, O is megbeszelte a volt nejevel, akivel jo baratok a mai napig es nem vagyunk feltekenyek a multra. Nem tudom miert akarom elmomdani neki, csakhogy tudja. Talalkoztunk par hete es latta hogy terhes vagyok es orult neki...
2013. máj. 16. 20:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elozohoz meg annyit hogy mi a vilag masik vegen lakunk, kulfoldon, es epp otthon voltunk mikor elvesztettem a babat Magyarorszagon.
2013. máj. 16. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen tartjátok a kapcsolatot és más bensőséges dologról is szoktatok beszélgetni, akkor szerintem nem furcsa, hiszen "legjobb barát"-ként ez normális is. De ha csak ezért keresnéd, akkor inkább ne tedd. Tudom, hogy azt hiszed, jobban éreznéd magad, de nem biztos, és őt is felzaklatná valószínűleg. De a helyzet az, hogy azt írod: "Neha beszelunk, de nagyon ritkan par evente mikor osszefutunk valahol." Ennek fényében én nem tenném. Majd ha legközelebb találkoztok, addigra jobban is leszel.
2013. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Mindenki azt csinál, amit akar.
2013. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!