Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ártalmas a 4 éves gyerekemre...

Ártalmas a 4 éves gyerekemre nézve, ha a wifi router az ágya alatt van?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem raknám még a gyerek szobájába sem nem hogy az ágya alá. Még a saját ágyam alá sem tenném. Nem lesz tőle három feje, de azért nem gondolom, hogy egészséges.
2013. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Barátnőméknél nemrég szerelték be, nekik a hálószoba egyik részében van a "dolgozószoba" is. a router az ágy mellé került (ahol hely volt).

Aki szerelte az azt mondta,hogy nem a legideálisabb hely... és ha nem használják, kapcsolják ki.

2013. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Mivel sugároz, ezért semmiképpen nem tenném oda.
2013. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
A router széles frekvencián sugároz kis teljesítménnyel. Az a veszélyes sugárzás, amelyik keskeny sávon nagy teljesítményű. Semmi baja nem lesz tőle se neked, sem a családnak, ha a szobában van, a közelben.
2013. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem ártalmas, csak azt nem értem mit keres a router az ágy alatt. El nem tudom képzelni, hogy lehet ott ideális helyen.
2013. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit keres egyátalán az ágy alatt a router ? Mién a bejárati ajto mellet van egy szekrényen .én nem teném oda az biztos .
2013. máj. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
34%
nem lesz semmi baja de én nem oda tenném mert a mi routerünk invertere vinnyog
2013. máj. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Kedves anyukák! Ha a "router invertere vinnyog", amit a router még életében nem látott, nem hogy tartalmazott volna akkor biztos nagyon értetek hozzá. Szóval legyetek szívesek elárulni miért 0%-os a válaszom? Minden anyuka az ágy alá teszi a routert?
2013. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A router inverterén én is jót mosolyogtam:D:D
2013. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért ott van a legjobb helyen, nálunk van egy kis szoba, üresen áll, szekrény van benne, tárolásra használjuk, itt jó helyen van a router, fent a szekrény tetején, megy 24/7-ben, és még a házat/körmyéket/ is egészében lefedi, mivel magasan van.
2013. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!