Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amióta terhes vagyok, azóta...

Amióta terhes vagyok, azóta állandóan körül vesznek a macskák. Vajon megérzik?

Figyelt kérdés

Olyan idegesítő, h pont a macskákat kell kerülni,de nem bírom őket lerázni,mert mindenhová követnek. Van 5 cicánk.

Megérezhetik a terhességet? Vagy hülyeség?

Régen nem csinálták ezt..

Nem érek hozzájuk, naponta felmosok,takarítok utánuk.

Így nem lesz baj?


2013. máj. 22. 08:33
 1/8 anonim válasza:
Nálunk csak 1 macska van az is lakásban volt egész életében,amióta terhes vagyok folyamatosan az ölembe ugrik,ráteszi a mancsát a hasamra és dorombol neki.Nem érek hozzá mindíg megkérek valakit,hogy vegye le rólam,így szerintem nem lehet baj!
2013. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj:) Hozzájuk is érhetsz, csak az almozással vigyázz, azt ne te csináld!

Szerintem azért követnek most, mert már hozzájuk sem érsz :)(gondolom ez a terhességed előtt nem így volt)

2013. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, előtte mindig simogattam őket, ölemben voltak. Almot nem én takarítom. :) Kicsit megnyugodtam.

Köszönöm!

2013. máj. 22. 08:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hozzájuk nyúlhatsz, simogathatod is őket. A lényeg annyi, hogy az almot ne te takarítsd, mert igazából csak a macskapiszokból szokott fertőzés adódni. Nekem is van macskám, még azt sem tudtam, hogy terhes vagyok, de már a hasamon dorombolt, amit előtte sosem tett. Nagyon "anyás" lett, de most ő is anyuka :-) Ennek ellenére, a sajátjai mellett, még mindig dorombol az én gyerekemnek is napjában többször.
2013. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Azt hinné az ember,hogy ha valakinek macskája van az tisztában van a "cicás" dolgokkal,de látom nem.Ha már egyszer állatokka élsz együtt,legalább értenéél hozzájuk.Vagy csak azért vannak tartva mert olyan cukik és ami cuki az menő? -.-'
2013. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rohadtul nem azért vannak tartva kedves utolsó,mert menő!

Mert te tudsz mindent nagyokos ugye???? Nézzél már magadba... Fogadjunk,h te is tettél már fel itt kérdést..

2013. máj. 22. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

hú neked meg fog jönni? :D Vagy miért vagy ilyen harapós kedvedben kedves 5,7?

A közhiedelemben az van, hogy a macska veszélyes a terhes nőkre. Inkább kérdezzenek rá, és akkor el tudjuk oszlatni a hiedelmeket. Nem várható el minenkitől hogy elolvasson 8 lexikont a macskákról mielőtt beszerez egyet... A lényeg, hogy szereti a macskákat, nem azt kérdezte hogy hogy lehetne megszabadulni tőle...

2013. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Drága 5ös,te engem ne oktass ki, mert nem is ismersz,és ne alkoss véleményt egy idegenről! Ha nem tetszik a kérdés nem kell rákattintani.Mert te olyan szuper okos vagy.. pfffff o.O

A többieknek nagyon szépen köszönöm!!! :)

2013. máj. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!