Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3nappal a menstruációm előtt...

3nappal a menstruációm előtt szeretkeztünk és védekeztünk gumival. Meg is jött rendesen, de azóta állandóan fáj a fejem, sokat eszek és ugylátom dagad a hasam kicsit?

Figyelt kérdés
Szóval. VÉDEKEZTÜNK gumival ami nem szakadt ki, de az, hogy kifolyt az lehetséges! Megjött a menszeszem időbe. Együttlét után 3.napra. Rendes volt. Lehet, hogy csak én aggódom túl..de rengeteget eszek..és kicsit félek, hogy terhes lehetek..(ez történt 2 hete) Szerintetek?

2013. ápr. 22. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlaggódsz. Tavaszodik, éhesebb vagy, frontok, fejfájás. Ha sokat eszel,pocakosodsz- ez a fogyókúra kérdésekhez.
2013. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem is tudom,a gumi se véd meg mindentől,a barátomnál is volt mégis elütötte az autó.
2013. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,csak reggel amikor kelek, akkor általában lapos a hasam..és most meg lehet csak én képzelembe, de olyan mintha nagyobb lenne:D
2013. ápr. 22. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

védekeztetek és menetrend szerint megjött a menzeszed. nem vagy terhes!


annak, h sokat eszel, ezer oka lehet. az evéstől meg gömbölyödsz. előbb, mint a babától, egyébként, mert egy baba gyakran csak a 10-12 hét környékén kezd szabad szemmel is láthatóvá válni, de a hízás miatt akár egy hét alatt is ki lehet kerekedni :)

2013. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy vegyél egy tesztet, facelle 500ft a rossmannbanm ennyit megér a nyugalmad szerintem
2013. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!