Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik, anyukák: Nagykanizsá...

Kismamik, anyukák: Nagykanizsán a Perfect Med Gyógycentrumban mennyiért tömnek fogat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapvizsgálatok árai: 6500.-Ft


További áraink feltöltés alatt, kérjük érdeklődjön személyesen vagy telefonon:

PERFECT MED GYÓGYCENTRUM

8800 Nagykanizsa Erzsébet tér 8.

Telefonszámok: +36-93-311-718 vagy +36-30-594-2312

Ez mennyiben kapcsolódik egyebken a gyermekvallalashoz?

2013. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

5000-6000 ft

1 éve voltam és 2 hónapja az egyik tömés kiesett...a dokinő úgy leérzéstelenített,hogy a nyelvemet azt nem éreztem,de minden mást igen :S szerencsére csak egy picuri luk volt.Ami betette a kaput és a felénél eljöttem onnan,hogy a fúrónál valami nem működött és nem jött belőle a víz,de azért fúrt vele...noh hát nem is részletezném :S Szóval össz 3 alkalommal sorozatba voltam,de az utolsónál félig kifúrt foggal eljöttem. Amúgy aranyos a dokinő,de én a pénzemért nem ezt vártam pláne miután nagyon parás vagyok.

2013. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!