Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Továbbképzés alóli felmentés...

Továbbképzés alóli felmentés szülési szabadság/gyed alatt. Volt már valaki hasonló helyzetben? Tudna segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Mérlegképes továbbképzésre kellene mennem, de szoptatok, és nem igazán tudnám megoldani. Elméletileg lehetséges egy évre felmentést kérni, de nem tudom mit írjak a kérelembe. Csak simán, hogy kérem a felmentést, vagy írjam bele, hogy szoptatok, és nem megoldható, a továbbképzés alatt a gyermek etetése. Ez egy hivatalos kérelemben olyan furán hangzik :(
2013. máj. 27. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ciki, írd bele hogy nincs kire hagyni a gyereket.


Nem tudom, nálatok milyen a helyzet, de nálunk 2 kolléganőm csinálta ezt és egyiket sem vették vissza :-(

2013. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem a cég írja elő a továbbképzést, hanem törvény. Minisztériumtól kell kérelmeznem.

A visszavétel más téma. Az első után visszavettek, sőt előbb visszahívtak. Most nem tudom mi lesz, sok idő van még addig...

2013. máj. 27. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!