Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás anyukák! Hogyan tudok...

Vaterás anyukák! Hogyan tudok a legolcsóbban elküldeni a vevőmnek egy marha nagy (raf pol king) babakocsit? Posta, vagy futár? Mibe kell csomagolnom?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

1770 Ft, egy nem standard csomag 20kg-ig, ami annit jelent, zsákba csomagolva 20 kg-ig lehet feladni.

A vázat össze csukod, kukás zsákot teszel rá, körbe cerluxozd, ez 1 csomag!

A mózesbe bele teszed a hordozót, ez még 1 csomag, a sport rész ülőkéjébe bele teszed a pelenkázó táskát, ez még egy csomag!

3 x 1770-ért tudod feladni!


Én így tudtam feladni, mert nem volt akkora doboz, amibe bele fért volna egyben. Ha nem normális doboz formája van, akkor sem veszik át a postán.


A futár is csak dobozban viszi el, na meg ott méret határ is van...

2013. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én félnék csak zacskóban feladni. Beszéld meg az eladóval, hogy mennyit szán a csomag küldésre. Kérdezd meg, hogyan szeretné, hogy postázzad. Én vevőként lehet inkább futáros szállítást kérnék, még ha rá is kell fizetnem. (én annak idején mikor futárral adtam fel egy kisebb csomagot, nekem ők dobozolták be. kb. 2 éve)
2013. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én adtam fel már babakocsit futárral,de most olcsóbb,ha a teszvesz futárral viteted el,mert a postai díjnál sokkal kedvezőbb.A posta viszi,de másabb díjszabása(a teszveszen/vaterán van ilyen infó róla)!

Én zsákot vágtam el,és abba tekertem bele,nagy sittes zsákba.

2013. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit az első ír, azért nem egészen így van. Én postán dolgozom, hülyeség, hogy doboz alakúnak kéne lenni, az pont a standardra vonatkozik. Abban különben sincs értékbiztosítás, ami nélkül meg fel se mernék adni egy ilyen nagy értékű dolgot. Én ha a postát választod, az üzleti csomagot ajánlom. Súlykategóriánként változó a díja, ezért ebben nem tudok segíteni, mert nem tudom a súlyát, de a posta honlapján van díjszabás. Sajnos start plusz csomag megszűnt májustól, az jó lett volna neked. A futár díjakat nem ismerem, de lehet az tényleg olcsóbb. Adtak már fel nálam babakocsit, jól fóliázd körbe, akár folpakkal is, főleg az olyan alkatrésznél, ami leeshet.
2013. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vaterás futárral ne küld PPS DPD stb, egy és ugyan az az egyiknek a másik az alvállalkozója 10 esetből 7 szer összetörik a csomagot, persze kártérítést nem fizetnek, mert mindenbe belekötnek. Itt ne azt nézd, hogy legolcsóbban hanem azt, hogy biztonságban odaérjen! A vaterás futároknál gépi anyagmozgatás van és sokszor tesz a gép nehéz tárgyakat és könnyűt egymásra. Ha futár akkor azt mondanám, hogy a Palatrans futárszolgálattal küld el, ők megbízhatóak, de a csomagolásra nagyon figyelj, gondosan legyen védve a váz, azaz vastag szivaccsal összetekerve akár pluszba több kartont is egymásba rakhatsz gondos ragasztással én plusz még jól be is zsúgorfóliáznám, a csomagolásra mindig adj mert bármi történhet és bizony ha ők nem megfelelőnek ítélik a csomagolást arról a kevés esélyről is lemondhatsz, hogy kártérítést kapj. Vagy van a postai futár háztól házig őket is vaterán át meg lehet kedvezményesen rendelni. Nagyon figyelj feladásnál, hogy mindig adj meg értéket, a terméknél a papíron illetve feltétlen törékenyként legyen megjelölve akkor is ha sok helyen, mint például sima posta feláras.
2013. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!