Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik régóta próbálkoznak a...

Akik régóta próbálkoznak a babával, nektek jólesik kisgyerekek között lenni, gyerekesekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés
Beszéltek arról, hogy nem jön a baba?
2013. máj. 30. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Néha igen, de a legtöbbször nem. Hülyén érzem magam, amiért én még "erre sem vagyok képes", vagyis arra, hogy teherbe essek.

A jó tanácsok pedig egyenesen idegesítenek. Meg az, hogy valaki elmeséli, hogy 'ó, nem kell rágörcsölni, nekünk is azonnal sikerült'

2013. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1,5 éve próbálkozunk.

Jól esik a barátaimmal lenni, azokkal is akiknek van gyerekük. Nem teszek különbséget ez alapján.

Megyünk nyáron strandolni, tavaly is voltunk, vidámparkban, állatkertben is, olyan rendezvényen is ahol sok gyerek van. Nem érzem magam rosszul emiatt.


Beszélni csak a férjemmel és az orvossal beszélünk erről.

2013. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Általában hülyeségeket beszélnek az a baj. Ismerősöm, aki ránézéstől is terhes lesz pl közölte, h a rágörcsölés a baj.
2013. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én nem tartom egy ideje már a kapcsolatot, mert valahogy nem jó nekem már az. írtam már ki egy hasonló kérdést, de az oda válaszolók elvitték a témát a ne görcsölj rá-még csak 11 hónap, az semmi-voltál már IR-en, stb. vonal felé.

Na most kb. erre számítok az ismerősöktől is.

2013. máj. 30. 12:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a másik kérdésedre is válaszoltam, pusztán jóindulatból, ahogy gondolom a többiek is. Köszönet helyett lecseszést kaptunk és teljes ellenállást minden tanáccsal szembe.


Hát akkor most itt a válaszom. Igen jó volt nekem kisgyerekek között lenni, sőt tanárnő vagyok, úgyhogy nem is igen választhattam. A kisgyerekes ismerőseimmel továbbra is összejártam, imádtam babusgatni a picurokat és egyre jobban éreztem, hogy nekem ez sikerülni fog, mert erre vagyok teremtve. Ahogy az autós barátaimtól sem fordulok el, ha autót vesznek. És a lakástulajdonosoktól sem, ha én csak albérletben lakom.


Viszont a Te hozzáállásoddal talán még tényleg nincs itt az ideje egy gyereknek. Mert irigységen, rinyáláson és sértettségen kívül nem sok mindent tanulhatna tőled!

2013. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a kérdésért, de miért mondtátok meg "mindenkinek" hogy rajta vagytok? Mi nem szóltunk senkinek, nem is kapunk semmilyen kéretlen tanácsot.


2-es válaszoló

2013. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Senkinek nem mondtuk, 1 éve volt az esküvőnk, előtte, 7 évig jártunk, 6 évet együtt is éltünk. Senki nem hülye, leveszik a szitut.
2013. máj. 30. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor sztem tagadd le. Csak rontani fog a dolgon, ha tényleg rátok szálnak.
2013. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bababaja, te miért is vagy itt? kötekedni? Előre jelzem mindenkinek, h aki kötekedni akar, ott a másik kérdésem, oda várom az okosságokat, kéretlen jótanácsokat. Ezt a kérdést azért hoztam létre, h tényleg válaszokat kapjak. Aki kötekedni jön, töröltetem a válaszát. Ha valakinek túl sok válaszát törlik, egyszerűen kizárják a modik az oldalról és ugyanazzal az ip-vel nem tud újra regelni. Így működik. kérlek, vegyétek ezt figyelembe. Köszi.
2013. máj. 30. 15:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésedre válaszoltam, de ha nem érted, akkor újra, még egyszer: IGEN, jól esett kisbabák között lennem, mert imádom őket, akár az enyém, akár másé.


Te meg nőlj fel!!!

2013. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!