Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki mostanában váltotta ki a...

Aki mostanában váltotta ki a bababónusz kezdőcsomagot: milyen lejáratú kuponok voltak benne?

Figyelt kérdés
Az enyémben 2013. juni 30. Ez szerintem nem túl korrekt... Van egy hónapom levásárolni?
2013. máj. 30. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is most kaptuk meg a 2 évest és az is idén június 30.

Szerintem azért ilyen rövid a határidő, hogy ne lehessen adni-venni őket

2013. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kezdőt én is így kaptam. Én írtam a DM bababónusz csapatnak e-mailt, hogy ez nem túl fair így. Azt mondták töröljem az előzőt, és regisztráljak újat, mert nem szeretnék, hogy "hátrány" érjen, csak most még ezek vannak többnyire az üzletekben...
2013. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én hívni akartam őket, csak nem jött össze. Na de akkor én is törlöm pár hónap múlva és újra regisztrálok.
2013. máj. 30. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!