Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vett át mostanában Felicit...

Aki vett át mostanában Felicitas kismama kezdőcsomagot Budapesten, abban mi van? És pontosan hol vette át?

Figyelt kérdés
Nem tudom, van-e némi eltérés a csomag tartalma között, ezért kérdezem (ezért lenne fontos az is, hol vettétek át). Köszi.
2009. aug. 6. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak most készülök átvenni,tehát segíteni nem tudok.

Te átvetted már?

Én a III.ker.-ben fogom "valahol".

Holnap megyek a védőnőhöz,remélem Ő tud valami tippet adni.

2009. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sziasztok én nemrég vettem át , és nekem tele volt prospektusokkal, hírdetésekkel, két újság. Egy cumi és egy avent-es kispohár(tetővel) és 3 kis termékminta...
2009. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...és lehagytam az autós matrica és kb 3 teafilter is volt benne. De ha jól látom nem egyformák a csomagok, van akinek kétszer ennyi minden van benne, azt gondolom ez azért nem korrekt dolog, de ami mégszebb van akinek lejárt cumi volt a csomagban. Ezt inkább nem is kommentálom :(
2009. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most jutott eszembe,megkerestem:

Van egy listám,hogy hányadik kerületben hol lehet átvenni.

Hányadikban laksz?

Megírom a címeket,ha nem lenne neked meg.

Első voltam.

2009. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, én a VI. kerületben lakom. Én is azt tapasztalom, hogy nem egyformák a csomagok, ezért is tettem fel a kérdést, hátha tud valaki valami jó helyet Budapesten, ahol viszonylag bőséges/normális csomagot adnak mostanában. Persze amit adnak, annak örülni kell, de amikor látom, hogy ekkora az eltérés...
2009. aug. 6. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én kedden vettem át az Iciri-piciri bababoltban.Van benne sok szórólap, 1pelus, 2db carefree betét, 5db teafilter, 1mellbimbó ápoló krém, 3db Níve krém /babának és mamának/, melltartó védő betét, Mam cumi, Avent pohár, 3db babakrém, autóba matrica. A krémek természetesen minták. A cumi 2013-ban jár le, mindennek jó a szavatossága. Olyan helyen kell beváltani, ahová sűrűn járnak, akkor tuti, hogy nem tavalyi csomagot kapsz.


32hetes pocis

2009. aug. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt, hogy nekem nézték a kiskönyvben a címem, hogy ide tartozok-e lakcímileg. Csak a lakcím érdekelte a nőt, az nem, hogy hány hetes vagyok.


Utolsó

2009. aug. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenhol egységcsomagot adnak én Szabolcs megyében vettem át és ott is ezek voltak benne!a könyvbe amiből a kupont kiszedted benne vannak az átvevő helyek!
2009. aug. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat!
2009. aug. 7. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!