Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hasplasztika vagy csúnya has?

Hasplasztika vagy csúnya has?

Figyelt kérdés

Lapos izmos a hasam, ámde a bőr rajta borzalmasan ronda. Nem bírom nézni, nagyon rosszul érzem magamat emiatt.

Gondolkodom a hasplasztikán, de attól meg rettegek, hogy elaltassanak és felvágjanak mint egy malacot.

Ti mit csináltok?

Volt valaki közületek hasplasztikán?

Hogyan tudjátok elfogadni magatokat?


[link]


Hasonló a hasam mint ezt a kép, csak nekem izmosabb, vékonyabb a hasam és a bőr ott lent nem lóg úgy le, csak a köldökömnél.


2013. máj. 31. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem 18 évesen 4 hónapos terhesen műtöttek daganattal, utána a műtét hege nőtt a hasammal együtt, majd szülés után úgymaradt. Nem szép, de hálát adok az égnek (és az orvosoknak), hogy egészséges maradtam és a gyerekem is. A párom elfogad és szeret így, a kislányom helyettem is gyönyörű, és ez számít. Mindenkinek van valami szépséghibája, de van aki észre sem veszi, és van aki belebetegszik. Később lesz több szépséghibád, több ráncod, belekerülhetsz egy ilyen ördögi körbe, hogy szétműtteted magad és egy ilyen műnő leszel 50 éves korodra, de sokkal egyszerűbb lenne elfogadni, azt amit a sors adott, hiszen nem lehetünk egyformák. És ne a külsőd miatt szeresd magadat, hanem a tetteidért.
2013. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mióta szültél? Én várnék 1-2 évet, hogy milyen lesz, hátha húzódik még vissza. Nekem is több hónap, nem emlékszem pontosa, de minium fél év kellett, hogy rendbejöjjön
2013. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez már nem fog visszább húzódni :(

Több gyereket sem szeretnék.

2013. máj. 31. 08:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább rádolgozok és ha marad is heg hát Istenem. Gyereket szültem nem telezabáltam és azért lett ráncos. Nem érdekel. Életem párja már megvan van egy gyönyörű kislányunk. Ez ezzel jár benne van a pakliban. Ezért biztos h nem mennék plasztikáztatni. Az évek során úgyis halványodik és lehet kenegetni is krémekkel amik segítenek továbbá a torna is hasznára válik. Nekem császárom volt igaz gyönyörűen varrtak össze de a hasam tele lett mégis csíkokkal. Nem érdekel. A lényeg h a lányom jól van és egészséges. És emiatt meg pláne h nem lenne bennem az h többet nem szülök mert mit tesz velem a terhesség. Inkább még pár éven belül szülök majd és utána egyszerre dolgozok le mindent.
2013. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ezek nem csíkok, hanem kinőtt-szétszakadt a bőr, és lelóg, teljesen rá a köldökömre. A köldököm nem is látszik, mert rajta lóg a bőr.

Hiába tornázok, hiába szép a hasfalam (mert lapos és izmos), olyan mintha egy kipukkadt herezacskó lenne a köldökömön.


Ezek nem azok a lila csíkok, amik egy idő után elhalványulnak :( jó is lenne, azzal nem lenne bajom

2013. máj. 31. 09:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Én megcsináltatnám!!!

Az altatás nem egy nagy dolog, de utánna ha felkelsz, az eredményére megérte, nem kell feszengened, szégyelned magad, nem lesz az a rossz érzés!!!

2013. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia,

nekem szülés után semmi háj nem volt hasamon,csak iszonyat sok bőr(ikrek után.Én megoperáltattam,és nem bántam meg,de mindenképpen mérlegelj,hogy a jelenlegi állapot elviselhetetlenebb-e,mint az egyik oldalatól a másikig húzódó nagy vágás.Nálam nem volt kérdés,de ha Neked nem annyira durva a lógás,akkor nem biztos,hogy megéri.

2013. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy Te érezd jól magad. Nyílván, ha már több babát nem tervezel, akkor semmi akadálya:) érdemes megcsináltatni, hiszen ez az önbecsülésednek sem jó...legalább is így gondolom, hiszennfeltetted a kérdést:) ha nekem is szét repedezne a bőröm, biztos megcsináltatnám. Nm tudom, hogy hogy van, de utána kell nézni, mert van akinek TB valamennyit áll belőle, természetesen ennek utána kell nézni! De nem biztos, próbát meg ér:)

23hkm

2013. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Megértem a dilemmádat. Bár ha tennél fel képet magadról, akkor könnyebb lenne eldönteni. Én a második babámat várom és súlyfeleslegem is van:-( Nekem is repedt a bőröm ... és reped is bármivel kenem. Még a szeméremdombomon is van egy repedés! Én is gondolkodom, de visszatart a nagy heg és az, hogy sokáig fáj és nem tudok majd sok mindent csinálni...pl. gyereket felemelni:-(
2013. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem anyukámnak plasztikázták a hasát. 2 császárja volt(30-35 éve, akkor még hosszában vágtak), és egy nagy hasi műtéte is volt. Borzasztóan nézett ki a hasa. Spinális érzéstelenítésben csinálták, nem altatásban (ennek már vagy 10 éve), nagyon szép lett neki.

Szóval szerintem ha van rá lehetőséged, és zavar, konzultálj plasztikai sebésszel, hogy ő mit tanácsol, és bátran vágj bele. Neked kell a testedben élni... Ez csakis a te döntésed legyen(persze jó, ha a családod támogat benne)

2013. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!