Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell azokat az embereket...

Miért kell azokat az embereket el ítélni, akik nem akarnak soha gyereket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el, szíve joga eldönteni...
2013. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is,de sokan nagyon lenézik őket(köztük engem is).Meg ilyen hülyeségekkel jönnek,hogy akkor minek élsz? Hát,magamért,mi másért:)
2013. máj. 31. 14:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én se ítélem el

érdekel, hogy miért dönt így, de vitatkozni nem fogok vele és győzködni sem fogom

2013. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert hülyék közbe meg ők vannak felháborodva ha valaki nekik is a magánéletükbe turkál.
2013. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kerria ***** válasza:
100%

Ohhh, kedves kérdező... akinek meg van gyereke, azt azért nézik le, mert

- rosszul neveli

- mert szófogadatlan

- mert hisztizik


Rántsd meg a vállad, és élj, ahogy Neked jó. Nekem is van ismerősöm, eszébe nem jut, hogy ő gyermeket akarna. Szeret utazni, szereti a munkáját. Nem csak a gyerekért lehet/kell élni.


Hidd el, nehéz, de sajnos a legegyszerűbb ha nem foglalkozol az ítélkezőkkel!

2013. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az életben nincsenek egyértelműen jó vagy rossz döntések, mindennek vannak előnyei is, hátrányai is. A gyerekszülés azon ritka dolgok közé tartozik, amit nincs módja "kipróbálni" az embernek, vagy szül, és utána örökre szülővé válik, ha bejött a dolog, ha nem, vagy nem, és akkor sosem fogja megtudni, milyen lett volna. Szerintem a sok elítélő megjegyzés főleg abból fakad, hogy nem mindenkinek bizonyul leányálomnak az anyaság, de persze mivel a téma túl van misztifikálva, ezt még önmagának sem meri bevallani, ezért inkább folyamatosan próbálja racionalizálni a döntését, és szidja vagy lesajnálja azokat, akik nem akarnak szülni. Kiegyensúlyozott, boldog anyukák mindig azt mondják, hogy döntsd el magad, te tudod, hogy neked mi a jó.
2013. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se akartam sose, utazni élni világot látni akartam. Egyszóval önmagam megvalósítani !

Aztán jött valaki aki kiváltotta belőlem ezt az érzést, hogy Én akarom! Én az Ő gyereke anyja akarok lenni!

De én alapvetően max. 1 gyereket tudtam elviselni idegileg :) A Gyermekünk már nagy most beleegyeztem a következőbe akit sajnos a terhességem alatt el is veszítettünk.


Ha Te nem akarsz, nem történik semmi...

A lenéző emberek, köztük "apósom is" nem látja a nő funkcióját az életben, ha nem szül gyereket... Nem tesz a férfiért és a világért így van vele... Vicc...

Nem kell senkivel foglalkozni! Élj, ahogy neked jó! Egy életed van, kár pocsékolni az időt arra, hogy ki mit szól a döntéseidhez!


Nekem életcél az utazás volt, a világ megismerése és végig búvárkodása :) Most a cél, hogy a Gyerekem megismerje a világot és lásson mindent!

2013. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez csak azon múlik, hogyan adja elő. Megfordítva pedig sokaknál azt sem értem, hogy pont oda miért kellett gyerek.
2013. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 8-assal: attól függ, hogy adja elő. Ha közben sértegeti azokat, akik gyereket vállaltak, akkor nyilván én sem leszek vele kedves.


De alapvetően nem ítélem el, az ő dolga :-)

2013. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem szokásom sértegetni senkit.Saját döntése mindenkinek,hogy vállal-e gyereket vagy sem.Csak azokról van meg a véleményem,akik csak az idióta társadalmi berögződés miatt vállalnak gyereket,aztán mikor meg van a gyerek le se sz.rják,vagy ütik verik.Én azért nem vállalnék,mert nem vagyok egy anyatípus,meg annyira nem szeretem a gyerekeket,nem lenne türelmem hozzájuk.Meg a szüléstől is paráznék.
2013. máj. 31. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!