Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell azokat az embereket...

Miért kell azokat az embereket el ítélni, akik nem akarnak soha gyereket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ohh :)


Nekem nem volt a szüléssel semmi bajom...38.hétig... aztán jósfájásokkal bementem a kórházba és az ügyeletes doki pont a szülészeten volt... Leülök az ajtó elött, csengettem, szóltak majd jön.

10 perc múlva jön egy nő, hogy szülő anya jöjjön...

nézek szét van ott egy kis terhes nő pici pocakkal, gondolkoztam, hogy szegény koraszülés és élni fog-e a babája... Ő meg néz rám, gondolkozok, hogy miért nem indul el? talán süket?..

Erre megint szólnak, hogy szülő anya!! Jöjjön!!!

Meglökdös párom, ezt te vagy... ÉN????? Én nem szülök!!! Én oda be nem megyek!!! Én nem szülök, már jól vagyok!!! Jön a doki kérdezi, hogy mi van és mondja, hogy nem baj menjek be vele... Mondom Te úristen mi lesz ebből! Doki rám néz és mondja, hogy max egy gyerek... Hát mondom kur.va vicces hangulatomba vagyok... Úgy mentem a szülészetre mint akit kivégezni visznek, és mikor mondták, hogy még nem szülünk de már mindennapos vagyok úgy jöttem ki mint aki megtáltosodott.

42 hétre szültünk.

3nap kórházban,

4.nap itthon,

kaját csináltam neki (nem volt tej, így tápszereztünk) megcsináltam a kaját mert idő volt, de nem ette beraktam a hűtőbe és 20 perc múlva kb megéhezett, rámelegítettem. Nem ette a Fiam, beleszívott és kiköpte, beleszívott kiköpte. kb fél óra ordítás után beleszívtam abba a szarba... hátha ettél még rosszat... Undorító íze volt savanyú rossz, büdös. Csináltam neki másikat (más tápszerből) mind lenyomta és rögtön elaludt. Nem tudom, hogy megromlott-e a tápszer vagy tényleg olyan szar íze volt, de én megetettem volna a gyerekemmel


5.nap reggel sterilizálom a cumisüvegeket és a mikrot nem melegítésre, hanem grillezésre raktam... Röpke 40ezret elolvasztottam a pics.ába... Sírtam, hogy vigyék el a gyerekemet mert tévedésből ruhástól rakom a mosógépbe. Sírtam és kértem anyumat, hogy jöjjön és vigye el mert baja lesz a gyereknek, ha velem kell maradjon!

Én se voltam anya típus. Meg kellett tanuljam. Lazább vagyok, mint sok szülő, de mi van benne? Nálam szabad az ágyon ugrálni, a világon minden játék. Iszonyat önállóságra nevelem. Ő 3 éve és magának készít uzsonnát. Nyitja a hűtőt viszi a széket feláll kiveszi a felvágottat a vajat egy műanyag kést a kenyeret és megvajazza magának a szendvicset. Iszonyat profik csak hagyni kell kibontakozni!

2013. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én nem ítélem el őket mert semmi közöm hozzá. Akik meg beleszólnak valszeg unatkoznak vagy meg vannak keseredve (esetleg más oka van).


Válaszul én is vissza szoktam piszkálni ha a másodikra sem érti meg hogy a nem az NEM. (Gyerekvállalás) :)

2013. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!