Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel mostok a gyerkőcre?...

Mivel mostok a gyerkőcre? Aldis Tandil folyékony mosószert próbálta valaki? A Deluxe vagy a sima változat a jobb, van különbség?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy amint "no name" termékre váltottunk (spórolás céljából), a lányomon rengeteg allergiás tünet jött ki.

Elsőnek nem gondoltam az öblítőre és a mosóporra, aztán mégis az volt a ludas.

Pedig a lányom nem egy beteges és érzékeny gyerek.

A kenőcsök ára a normál (ismert) mosószerek és öblítők dupláját tették ki, mire elmúlt a bőrén az allergiás reakció. Nem két nap volt, elhiheted.

Sajnos az sem segített teljes mértékben, hogy vissza váltottunk a jól ismert, megbízható termékekre.


Tomi mosószerrel és Silan Sensitivel mosok.

2013. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam, érzékeny a bőröm, és az Aldis tisztítószerekkel nem vagyok megelégedve. A szappan, fogkrém, többi termékük nagyon jó, de a tisztítószerek nem.
2013. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, Ariel és Lenor. Már nem merek kockáztatni.
2013. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én környeztvédelem miatt választottam a mosószódát, mosószappant, de nagyon elégedett vagyok velük. Három gyerkőc miatt nekem naponta legalább egy, inkább két mosás lemegy, de havi szinten talán egy ezrest ha költök mosószerre. Ecettel öblítek, illatosításra levendula illóolajat csöppentek az ecethez. Nem irritálják a bőrt, szépen tisztítanak, olcsók - nekem abszolút pozitív a véleményem.

Az aldis Tandil-t anyukám használta már, nincs gondja vele, bár inkább Ariel párti, csak spórolásból próbálta ki a Tandil-t.

2013. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persil és Coccolino.

Próbálkoztam bio cuccokkal de kb ugyanúgy benne maradt a ruhákban a folt. Az Aldisat nem ismerem.

2013. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tomi baby ,lenor sensitiv
2013. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Baby Dreftet használok mosáshoz és ecettel öblítek.
2013. jún. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!