Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves vagyok és most szeretn...

15 éves vagyok és most szeretném elkezdeni a húzott szemet DM-ből milyen szemhéjtust ajánlotok (ezeknek árai). És mi a különbség a filces és a folyékony szemhéjtus között. Húzottabb szemet szeretnék a szemhéjtussal nagyon nehéz megcsinálni?

Figyelt kérdés

És mi a különbség a filces és a folyékony szemhéjtus között. Húzottabb szemet szeretnék a szemhéjtussal nagyon nehéz megcsinálni?

Amikor húzom a szemem csukva legyen vagy maradhat nyitva?



2013. márc. 15. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én zselés állagút szoktam felvinni tusecsettel,az elég egyszerű szerintem :)
2013. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Zseléset egyszerű használni, viszont annyira vékony vonalat nem tudsz vele húzni, mint egy vékony, ecsetes, folyékonnyal.

Szerintem eleinte inkább szemceruzát használj, mert reggelente nem lesz időd 23-szor újrarajzolni, lemosni, főleg, hogy egy jobb tus elég ragaszkodó is ugye.

Nyitott szemmel nem tudom, hogy gondolod. :D

De vegyél valamilyet, gyakorolj vele otthon, aztán majd belejössz, ez így megy. :) Kezdésnek egy zseléset és egy filceset ajánlanék, bár mindkettőnek hátránya, hogy hamar beszáradnak.

2013. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) hát szemceruzával is kisérleteztem olyan szemet csinálni de nemlett valami szép és barátnőm szemhéjtust ajánlott.
2013. márc. 16. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Essence gel eyeliner, a hozzá való ecsettl.

Én úgy csinálom, hogy jobb kézzel rajzolom (megpróbálom 1 ívben) és a bal kezemmel a halántékom felé kihúzom a szemem (így az csukott állapotban lesz). Remélem, érthető voltam..

2013. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ja, bocs, a Rossmannban van csak Essence termék.
2013. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lovely szemhélytus 5-600 ft. Folyékony. Én ezt használom nagyon régóta és nagyon szeretem.
2013. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Essence gel eyeliner ecsettel de van a dmben is.nekem is ilyen van vizallo szal kell hozza megfelelo lemoso de nagyon jo
2013. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig szemceruzát használtam, de ezt tényleg csak kezdőként ajánlom, mert lemosni nagyon egyszerű. Hosszú távon macerás, könnyen lekopik, állandóan újra kell rajzolni, egyik márka se tartós, még a drágábbak se, amikre rá van írva, hogy vízálló. Most Essence filcet vettem, 900Ft körül volt Auchanban. Ez élénkebb színű, mint a szemceruza, és nem igazán kopik le magától, csak sminklemosó viszi le. Párszor már kihúztam vele, de ebbe is bele kell jönni, és amilyen béna vagyok, kifogy vagy beszárad, mire belejövök :D Folyékonyat meg zseléset még nem próbáltam.
2013. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!