Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék beküldeni Liberós...

Szeretnék beküldeni Liberós vonalkódot, és azt írják, ne felejtsem odaírni az azonosítómat. De ha kívülre írom a borítékra, nem lopják el?

Figyelt kérdés
Vagy írjam egy papírra és tegyem a borítékba?
2009. okt. 6. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig kívülre írom, a címem után. Szerintem nem lopják el.
2009. okt. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne kivülre írd,hanem egy papírra,kivülre mindig csak a lakcímedet írd!!! Én mindig így küldöm....Van nyereményjáték ami meg azt kéri h telszámot írj a BORÍTÉKRA,dehogy fogom ráírni,nem szabad!!!
2009. okt. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig a borítékra írtam, még sosem lopták el. Ajánlva szoktam feladni, ahogy írja is a libero-játékszabályzat.
2009. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy kis cetlire írom fel, és bele a borítékba. Amikor volt pár perc szabadidőm, gyártottam előre több ilyen kis cetlit, hogy ne kelljen mindig előkeresni az azonosítót, meg előre beborítékoltam, és a zöld ajánlottas papírt is kitöltöttem, így mikor elfogyott a pelus, csak ki kellett vágnom, és leragasztani a borítékot, és már mehettünk is a postára. :)
2009. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!