Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyűjtögettek már karácsonyra...

Gyűjtögettek már karácsonyra ebben a nehéz anyagi helyzetben? Vagy abban a hónapban összehúzzátok a nadrágszíjat, és úgy vesztek ajándékot a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én már gyűjtögetek.
2009. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gyűjtögetnék,ha lenne miből.Örülök,ha a honap végén tudunk enni,és megtudom venni a pelust a kicsinek.
2009. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Gyűjtögetnék én is, de nincs miből. Jó ha hó végéig kihúzzuk. Nekünk idén nem nagyon lesz semmiféle karácsony.
2009. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én gyűjtögeteg. A kicsinek az ajándékot apránként veszem meg, a nagyobbiknak ő komolyabb dolgot kap majd, neki még a rávalót gyűjtöm. Így könnyebb, egyszerre nagyon sok lenne.
2009. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
En egyebkent is olyan tipus vagyok, hogy mar juliusban elkezdem a karacsonyi ajandekok gyujtogeteset. Nem csak gyereknek hanem az egesz csaladnak. Pl. ha nyaron megyunk valamerre kirandulni akkor szoktam ott venni helyi kis aprosagokat es azokat felreteszem karacsonyra. Ha az uzletben pillantok meg valamit ami tudom, hogy tetszene valakinek a csaladba akkor megveszem fuggetlenul, hogy milyen honap van es felreteszem. (Pl. edesanyam odavan a kezzel himzett dolgokert igy ha a Balcsira megyunk nyaron akkor mindig osszeszedek neki valamit mert ott sok gyonyoru kezzel himzett dolog van). Igy nagyjabol decemberre mar osszegyujtottem par dolgot es csak be kell csomagolnom oket. Igy nincs akkora kiadasunk decemberben es amugy is olyan sok penze elmegy az embernek a sok sutire es fincsi kajakra. :)
2009. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Megértelek benneteket. Én sem tudok gyűjtögetni, örülök, ha téli cipőre meg kabátra, overallra telik. Majd csak lesz valahogy.
2009. okt. 7. 14:08
 7/18 anonim ***** válasza:

Az idén nálunk se lesz nagyon ajándékozós a karácsony...

Eddig mindig vettünk valami ajándékot a családtagoknak is (szülők,tesók,azok gyermekei)de idén azt hiszem kihagyjuk, csak a gyerekeknek.Sajnos ez van,köszönet érte a mostani kormánynak!!!

2009. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mi is gyüjtögetünk majd,egyenlőre kitalálom,hogy kinek mit.
2009. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én mindig hagyok valamennyit a számlámon van,hogy csak pár száz forintot ,de én mindig ilyen spórolós voltam mióta megvan a baba nehezebb de megoldom!Karácsonykor a mi családunkban csak a gyerekek kapnak ajándékot.
2009. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én gyüjtök karácsonyra, mert tavaly nagyon kimentünk a nullára, és megigértük, hogy most ilyen csufságot nem csinálunk.
2009. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!