Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba adókártyáját most...

A baba adókártyáját most kipostázzák automatikusan vagy kérnem kell, hogy küldjék ki?

Figyelt kérdés
Ha kérnem kell, akkor milyen papírt kell kitöltenem, hol lehet letölteni és postai úton intézhetem-e? Főleg azok válaszát várnám, akik nemrégiben intézték az adókártyát. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 5. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az adószámát kiküldik levélben. A kártyát is ki kéne küldjék, de nem fogják mert nincs alapanyag az elkészitésére...
2013. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekünk most jött meg a szám , 2 hós a baba. a kártyával kapcsolatban én is azt tudom, mint amit az első írt.
2013. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, a kártyát is postázzni fogják majd automatikusan, a lányom 2012 februárjában született és 2013 áprilisában kaptuk meg, tehát több mint egy évet kell rá várni:-(
2013. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányom fél éves, még mi sem kaptuk meg.
2013. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Márciusban volt 1 éves a kisfiam,pont a szülinapja után kaptuk meg 1 héttel:)
2013. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor nem idegeskedek, hogy még ezt is intéznem kell. Türelmesen várok :-)
2013. jún. 6. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!