Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovis évzáróra javasolnátok...

Ovis évzáróra javasolnátok valamilyen sütit? Olyat, ami nem drága, nem bonyolult, nem krémes. Leginkább muffin felelne meg a célnak, de inkább mást csinálnék, abból mindig van bőven.

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én kektekercset csináltam,és kókuszgolyót
2013. jún. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*keksz
2013. jún. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lekváros linzer. Kinyújtod, kiszaggatod, 10 perc alatt kisütöd és lekvárral összeragasztod.
2013. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet kapni tekercspiskótát többféle krémmel, felszeletelem, én ezt szoktam
2013. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vagy tejfölös-kekszes süti
2013. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Én szoktam ilyet csinálni, mert gyors, olcsó és finom:) Ja és lehet variálni is, ami épp van otthon és illik bele, én beleteszem:)

2013. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy amerikai keksz receptem, ezt mindenki falni szokta, és kb 1 óra elejétöl végéig az elkészítése, és a gyerekek is oda és vissza lesznek érte.


25 dkg Margarin

2 db tojás

2 evk méz

15 dkg porcukor

1 cs sütöpor

1 cs vaniliáscukor

1 csipet só

50 dkg liszt


ez az alaprecept, ezeket összegyúrod jól. Majd mehet bele minden. Csoki darabkák, mazsola, dió(ezt talán ovisoknak lehet annnyira nem ajánlatos), vagy szárított gyömülcsök, pl szárított narancshéj, vagy apró piros gyümölcsök szárítva.

az egészet össze gyúrod megint, és kicsi labdákat csinálsz amiket kilapítasz, és mehet a sötübe kb 175 fokra.

amire figyelni kell, hogy mézes recept, vagy is, ha már halvány sárgás-barna a teteje és az alja is elkezd pirosodni akkor nem baj, hogy puha ki kell venni, mert ha megvárod míg teljesen jó sötét lesz, akkor a méz mikor kihül teljesen bekeményedik benne.

Imadni szokták és mindenki kéri a receptet.

2013. jún. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ja és ilyen lesz.

[link]

2013. jún. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon mutatós, a gyerekek kedvence, darált kekszből dinnyeszelet.

[link]

2013. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kekszet szebben is lehet formázni és akkor nem olyan lesz, mint amit a kiskutya pottyantott ki éppen. Ha vinni szeretnéd valahová, ott meg pláne fontos, hogy nézzen ki valahogy.


Én is szoktam ilyet sütni, de a golyókat vagy a két tenyerem közt lapítom ki és csudaszép kerek lesz, vagy a tésztát kinyújtom és kiszaggatom kispohárral.

2013. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!