Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy így...

Mennyire normális, hogy így nézek ki szülés után 3 héttel?

Figyelt kérdés

Harmadik baát szültem, a másik kettő után egyből lement a hasam. Valami gond lehet, hogy nem megy le?


[link]


2013. jún. 6. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen normális:) csini vagy!

24hkm

2013. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

nem valószinű hogy gond van, ha lenne azt éreznéd is. Örülj neki hogy az első kettőnél rögtön lement. A legtöbb nőnek még egy szülés után sem lesz utána olyan a haha mint volt, nemhogy a harmadik után. AZ is számit hogy már nem először kell visszahuzódnia idősebb is vagy mitn az elsőnél lasabb a regenerálódás. Nem hiztál többet mint az előzöeknél?

A kor nagyon számit, hány év telt el a többihez képest. Efyik barátnőm az elsőt 19 évesen szülte, 2 hét mulva semmi nyoma nem volt, mondja a pocakja sem volt nagy. A másodikat 29 évesen szülte akkor több idő kellett a regenerálódáshoz. Azután is vissza ment de hetekbe telt. A másik sok nőnek csak akkor megy le teljesen amikor abba hagyja a szoptatást. Még ha eddig neked nem is igy volt mint tudjuk mindegyik gyerek más mindegyik terhesség más stb... Könnyen lehet erre is igaz ez hogy nincs két egyforma este.

2013. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első gyereknél 23 kilót, a másodiknál 16, most 3,5 kilót híztam.
2013. jún. 6. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első avyok, nem értem miért lettem lepontozva...tán azért mert azt mondtam, hogy csinos?:))

24hkm

2013. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

teljesen rendben vagy

mondjuk nekem még másfél év után se olyan amilyen volt előtte,lehet hogy már nem is lesz

2013. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyre jobban elnyúlnak a dolgok bent, lehet ilyen marad...

Sokaknak 2-3-4 hónap után megy csak vissza

2013. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sem tudom miért lettél lepontozva:/
2013. jún. 6. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De ez a 3. gyerek, nehezebben húzódik vissza minden.

Nyugi, ha fél év múlva is így nézel ki, akkor tedd fel újra a kérdést.

2013. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2013. jún. 12. 10:03
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem azért picit lejjebb ment.
2013. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!