Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ruhába illik menni...

Milyen ruhába illik menni keresztelőre, ha én a gyerekek anyukája vagyok, akiket keresztelni fognak. Katolikus templomba lessz. Ti miben voltatok? Linkelhettek is ruhákat.

Figyelt kérdés
köszönöm a segitséget
2013. jún. 10. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fekete egyszerű, kicsit ünneplős felsőbe és egy piros szoknyában voltam.A férjem piros ingben, fekete öltönynadrágban.
2013. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Akár farmerben is mehetsz vagy koktél ruhában. Mindegy miben mész, olyanban menjél amiben te akarsz.
2013. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabszem ***** válasza:
100%
én fekete szoknyában és bordó felsőben voltam, magassarkú fekete cipőben. semmi extra. elegáns öltözet, de nem kell túlzásba esni sztem.
2013. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elegánsan illik keresztelőre menni.

csinos felső, csinos nadrág v. szoknya, szép frizura, kis smink...

szerintem ez nem kérdés.

2013. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Templomba általában nem megyünk mélyen dekoltált, váll nélküli, áttetsző felsőben és a szoknya is kicsit térd fölött végződjön max. Függetlenül attól, hogy keresztelő vagy sem.

A szín mindegy. A mi keresztelőnkön én egy fekete szövetnadrágot és fehér hosszú ujjú felsőt viseltem, kék sállal kiegészítve (amúgy decemberben volt és jó hideg is volt, sokan még a kabátot sem vették le)A férjem öltönynadrágot vett fel inggel, nyakkendővel. A keresztapa szintén így volt felöltözve, általában a férfiak nagy része. A keresztanya szövetnadrág és kötött, de elegáns ezüstszálas pulóvert vett fel, sállal.

A templomban félhomály volt, így én erősebben sminkeltem magam, hogy a fényképeken ne tűnjek rosszkedvűnek.

2013. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!