Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti rendeltek időnként...

Anyukák, ti rendeltek időnként valahonnan heti menűt? Ha igen, melyik ételszállítótól és mennyi egy hétre a menű?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, én szoktam, mikor besokallok..:-)


A Tőzsde ételfutártól...a menüből elég nagy választékuk van, többféle, én olyan 700-800Ft körül szoktam szánni rá egy nap, abban van 1 leves,1 második, és vagy savanyúság, vagy süti, épp mikor mit választok.


Összességében elégedett vagyok velük, a frissesség mindig okés, a csomagolás is, viszont a leves van hogy kuka...de van hogy nagyon finom...

2013. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teletáltól szoktam rendelni, az árakat megtalálod a honlapon (menüt nem szoktam, csak külön kajákat). Finom és elég bőséges, a választék is elég nagy.
2013. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egészségkonyhától rendelünk. Elég széles a választék :)
2013. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az egészségkonyha nem túl szokatlan íz? melyik menüt rendeled onnan? Én most a sulis menüt néztem ma, jó az összellítás, csak vajon az íze milyen lehet? Miket ettél eddig onnan? Bocsi a sok kérdésért.
2013. jún. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!