Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Nektek van megtakarít...

Anyukák! Nektek van megtakarításotok, amihez nyúlhattok ha gond van?

Figyelt kérdés

Annyiszor lehet itt olvasni,hogy hónap közepe és már nincs pénz stb...

Nektek van tartalék,ha elfogyna a pénz,vagy hirtelen nagyobb kiadás jönne?Tudnátok mihez nyúlni?

Mennyi tartalékotok van?


2013. jún. 11. 16:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A férjemmel közösen gyűjtünk, fél évig megélünk belőle a mostani életszínvonalon, ha váratlanul munkanélküliek vagy betegek lennénk, remélhetőleg nem jön olyan hatalmas baj, amire ez nem elég.
2013. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Télen még nem volt semmi, mert a férjemnek nem volt másodállása és a magas gázszámla miatt nem tudtam félretenni. De azóta már gyűjtöttünk egy keveset és így nyugodtabb vagyok (150e). Ehhez nem nyúlunk, csak ha valami nagyobb váratlan kiadásunk lenne.
2013. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Igen, nekem van. Összeget nem írnék, de kb. fél évet kihúznék belőle, ha vmi nagy baj történne.

Erről a pénzről még a férjem sem tud, konkrétan válás, elhagyás, munkanélküliség esetére tettem félre, nálunk a családban mindenki elvált(engem kivéve, mi már 17 éve vagyunk együtt, de én még mindig félek, hogy a férjem bezakkan, vagy vmi), így nekem ez biztonságot ad.


Nagyon remélem hogy nem kell hozzányúlnom, és ez lehet majd a lányom lakásalapja...:-))

2013. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen,úgy kb.500 ezer,ez a vésztartalék.
2013. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

Nincs.

Ha gond van,marad a kölcsönkérés


Lehet pontozni :-)

2013. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincs, a családnak van.
2013. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

Ne aggódj 5-ös nekem sincs, meg is kapom a páromtól, hogy a 70 ezres gyedem és az ő 74 ezres fizetése mellett miért nem tudok félretenni 2 gyerek mellett!

De szeptembertől megyek vissza dolgozni, most a szabikat töltöm, már ez is 20 ezerrel több lesz, mint a gyedem és igényeltem gyest a nagyszülő nevére, így a gyest úgy tervezem félreteszem, lassan szerencsére több pénzből tudok gazdálkodni.

Ott könnyű, ahol apa megkeresi a havi 300-500 ezret, sőt, ha még anya is:)

Lehet engem is lepontozni!

2013. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek hogy írtatok.Természetesen nem muszáj összeget írni,elég ha kifejtitek meddig lehetne elélni belőle.Nem pontozok le senkit.Épp azért kérdeztem meg,mert itt sokan írják,hogy nincs pénzük már stb..

Ilyen válaszokat is várok!

2013. jún. 11. 16:58
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Van :) Összeget én sem írnék, kb 3 évig eléldegélnénk belőle. Szerencsések vagyunk, remélem így is marad. :)
2013. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

van már szerencsére. régebben is volt, de 1 évig itthon maradtam gyesen még, akkor feléltük :( (de megérte ;))

most már fél éve dolgozom, így szépen tesszük vissza, ami marad hónap végén, bár lassan gyűlik mert most olyan dolgokat is megveszünk ami akkor luxusnak számított nekünk :)

szűkösen, de 4 hónapig megélnénk belőle

2013. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!