Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves fiamnak a sebész...

3 éves fiamnak a sebész Laevolac szörpöt írt fel, ti hallottatok már róla?

Figyelt kérdés
Levolac szirupunk van itthon, de a sebész direkt a szörpöt kérte, az ugyanaz lenne? A gyógyszertárban nem is hallottak róla, a doki meg csak ennyit mondott mikor rákérdeztem, hogy így kell kérni.
2013. jún. 13. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy rosszul artikulált a doki és szirupot mondott?
2013. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a leleten ez van: "naponta 1 gyerekkanál Levolac szörpöt adjanak éhgyomorra. Ezt az adagot fokozatosan emeljék. A szörp nem gyógyszer mellékhatása nincs, hozzászokástól nem kell tartani..."
2013. jún. 13. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanaz lehet.
2013. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen ilyen, biztosan szirupról van szó. Hívd fel a dokit vagy menjetek vissza. Ha neten rákeresel akkor sem talál ilyet, tehát biztosan nem létezik.
2013. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is a szirupra gondolhatott csak.
2013. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként hozzászokástól bizony lehet tartani... :o(
2013. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már említetted a hozzászokást, akkor én megemlítem, hogy szerintem semmire sem jó. Ez egy sima széklet lazító kb. annyi a hatása mint ha naponta 5 kanál spenótot etetnél a gyerekkel. Inkább figyeljetek jobban az étkezésére, legyen sok gyümölcs zöldség nyersen, és kerüljétek a lisztes, masszív, cukros,krumplis dolgokat, mert ettől kövül be a kakija.
2013. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Ez már az utolsó "állomás" volt, az étrendváltáson már túl vagyunk, zöldséget eszik minden nap de csak levesbe, gyümölcsöket nem eszi meg, de egy hete elkezdte enni a barackot és szilvát de csak pürésítve :(

Lekvárt minden nap kap, a lisztet lecseréltük teljes kiőrlésű rozslisztre, kenyeret is ilyet kap. Joghurtot minden nap eszik.

Még a kompótot ajánlották de azt nem eszi meg.

Majd 6 hét múlva kell kontrollra menni!

2013. jún. 13. 15:00
 9/10 anonim ***** válasza:

1-5 vagyok.

Akkor van még valami, amit nem próbáltatok, én is itt a GYK-n kaptam a tanácsot, gondoltam egy próbát megér, mert már mindenen túl vagyunk...


Probiotikumot kezdj el neki adni. Én a Pro+Kid-et használtam a Bonolacttól, de más hasonló készítmény is jó lehet (ez a legolcsóbb, por alakban van). Naponta egy adag. Kb. egy hét után kezdett hatni, és 3 hónap kúra után le is álltunk.

Ez viszont tényleg nem gyógyszer, nem lehet hozzászokni sem és hatásos!

2013. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemnek kimondottan székrekedése lesz a joghurtól, nem tudom miért talán a sok cukor vagy valami ilyesmi, nem tudom, de így van. Én itt olvastam a köriport, hogy tegyek vajas kenyérre vagy a levesébe vagy bármi egyéb ételbe és az segített. Valamint a sok sok folyadék.
2013. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!