Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam közel 3 éves.2 évesen...

Kisfiam közel 3 éves.2 évesen már majdnem feljött a kukacán a bőr, begyulladt, sebész segített, felhúzta teljesen. Tegnap voltunk dokinál, azt mondta egy picit még le van tapadva. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Ja,és minden este becsületesen felhúztam,és mostam.
2013. jún. 7. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

annyira undorito ez a kukacozas...neked mid van b..meg?? kivancsi lennek az ilyenek minek hivjak a sajatjukat...szanalmas...bovebb velemenyem hadd ne irjam...hany evesen mondtok ilyet?? 21 evesen eus sulibol kavagnanak ha ezt mondanam..de eddig se jutott eszembe... es akkor csodalkozunk ha Ilyen anyak miatt lett mar belole kolbasztol kezdve lomposig minden.

Pénisz, himvesszo, latinul penis a neve....basszus

2013. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3 éves gyerekről van szó!!!!

Azért egy kicsit normálisabban válaszolhattál volna!Ha nem tetszik,amit írtam minek válaszolsz?

2013. jún. 9. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

miert hany eves kortol nevezzuk neven a peniszt?

pont azert valaszoltam mert ez egy ilyen oldal....ha ezt tudod egyaltalan. De ne izgulj....sokan irnak ekkora hulyeseget , csak nalad telt be a pohar.

2013. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amugy gyakszin neogranormonnal kentek hogy konnyebben csusszon.
2013. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!